MENU
NIP 7871956610
Nazwa Firmy: Karcher Czyszczenie
WWW: https://karcherczyszczenie.pl/
Adres Kolejowa 18
Miejscowość Duszniki
Kod pocztowy 64-550
Telefon 606-555-046

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Meble tapicerowane to częsty wybór wśród osób urządzających domy i mieszkania. Zapewniają one wygodę użytkowania, doskonale wpasowują się w każdy styl aranżacyjny, a ponadto są tańsze w porównaniu do ich skórzanych odpowiedników. Niestety tapicerka bywa trudna w utrzymaniu w czystości. Najbardziej problematyczne bywają plamy, przykładowo po napojach lub jedzeniu. Ponadto na tego typu meblach mogą gromadzić się bakterie i roztocza, mające negatywny wpływ na zdrowie lokatorów. Zaniedbane kanapy lub fotele wydzielają też nieprzyjemne zapachy i tracą intensywny kolor. Rozwiązaniem tego problemu jest skontaktowanie się z przedstawicielami przedsiębiorstwa Karcher Czyszczenie. Proponują oni profesjonalne pranie mebli w Poznaniu.

Każda tapicerka z biegiem czasu ulega zabrudzeniom i potrzebuje dokładnego wyczyszczenia. Czynność ta wymaga jednak znajomości tkanin oraz doboru odpowiednich środków, które nie spowodują nieodwracalnych zniszczeń. Z tego względu warto zaufać profesjonalistom, dysponującym nowoczesnymi myjkami ciśnieniowymi oraz preparatami z najwyższej półki. Kontaktują się z nimi między innymi osoby żyjące pod jednym dachem z małymi dziećmi oraz zwierzętami domowymi, takimi jak psy czy koty.

Regularne pozbywanie się zabrudzeń z kanap bądź foteli sprawia, że siedziska prezentują się bez zarzutu i wyglądają jak nowe. Usługa ta znajduje zastosowanie wśród osób chcących uniknąć ręcznego szorowania mebli, które bywa męczące i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Preparaty wykorzystywane przez profesjonalne firmy chronią przed pojawianiem się mikrouszkodzeń na materiale oraz nieestetycznych przebarwień. To wydajne środki sprawdzające się także w przypadku wykładzin i dywanów syntetycznych oraz z włókien naturalnych.

Data dodania: 20-10-2022
Autor: Matylda Kaczmarczyk
Źródło:
https://karcherczyszczenie.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu