MENU
NIP 8952125233
Nazwa Firmy: Ł. Słonik Sp. J.
WWW: https://growseed.pl/
Adres Słoneczna 4
Miejscowość Bielany Wrocławskie
Kod pocztowy 55-040
Telefon 731829829

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Kolekcjonowanie nasion to sposób na ciekawe, pozwalające poznać wiele nowych osób hobby. Aby jednak poprzez zamawianie ziaren nie zostać posądzonym o działanie niezgodne z prawem, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach obowiązujących zbieraczy. Przede wszystkim tworzenie zbioru jest formą rozrywki dostępną jedynie dla dorosłych. Młodzież, która nie ukończyła 18 lat, nie może legalnie kupować konopi, nawet do celów kolekcjonerskich.

Dostawca ogłaszający się na stronie growseed.pl informuje swoich klientów, że jego pracownicy respektują zasadę limitu wieku i reagują, jeśli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że nabywca jest nieletni lub też chce kupić towar i użyć go w nieodpowiedni sposób. Odmawiają wtedy realizacji zamówienia, w szczególnych przypadkach mogą zablokować konto użytkownika na portalu sklepu.

Wobec osób, które ukończyły 18 lat, kadra wymaga zapoznania się z regulaminem sprzedaży. Prowadzi także bloga, na którym osoby posiadające indywidualny profil mogą się wypowiadać. Pracownicy apelują o zachowanie kultury w komentarzach i poszanowanie zdania innych. Nie tolerują wulgaryzmów oraz szkalowania pozostałych osób na forum. Niedostosowanie się do powyższych zasad także grozi blokadą internetowego agresora.

Sklep prowadzi legalną działalność i dostarcza różne rodzaje nasion tylko od sprawdzonych producentów. Istnieje możliwość zakupu hurtowych ilości ziaren (np. OG Kush Royal Queen Seeds, które można nabyć w paczce zawierającej nawet 100 sztuk). Składanie większych zamówień polecane jest w szczególności osobom, które poszukują towaru na wymianę z innymi kolekcjonerami. Dzięki temu można w krótkim czasie ubogacić zbiór o nowe okazy bez konieczności ponoszenia kosztów wysyłki za pojedyncze nasiona.

Sklep działa również jako dystrybutor zagraniczny. Realizuje zlecenia od osób z terenu całej Europy. Zawartość paczek na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczona. Stosowane są specjalne wypełnienia amortyzujące, sprawdzające się w sytuacjach, gdyby pudełko zostało przypadkowo zgniecione. Każda sztuka jest dodatkowo chroniona warstwą folii, co zapobiega zalaniu nasion i ich zniszczeniu. Aby uniknąć problemów z nierzetelnymi kurierami, na opakowaniu dostawca umieszcza tylko adres odbiorcy, bez oznaczeń sklepu lub widocznych wskazań, co może znajdować się w środku. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu