MENU
NIP
Nazwa Firmy: Fundacja CudaWianki i Warsztatownia Kreatywności
WWW: https://www.warsztatowniakreatywnosci.pl
Adres Lubiewice 59
Miejscowość Lubiewo
Kod pocztowy 89-526
Telefon 782 306 696

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wielu rodziców zastanawia się nad tym, w jaki sposób odpowiednio zaplanować czas wolny swojego dziecka. Dobrym rozwiązaniem wydaje się uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach zorganizowanych. Jest to szansa dla malucha na pozyskanie wielu nowych umiejętności, a także nawiązanie znajomości z rówieśnikami. Przy okazji zajęcia dostarczają mu wiele zabawy.

W ofercie firmy Warsztatownia Kreatywności znajdują się ciekawe warsztaty dla dzieci w różnym wieku. Są to propozycje tematyczne, związane z rozwojem takich umiejętności jak gotowanie, rysowanie, modelowanie oraz orientacja w terenie. Wśród wielorakich opcji znajdują się na przykład warsztaty poświęcone poznawaniu procesu fermentacji, tworzeniu hydrolatów i olejków eterycznych oraz pieczeniu pierniczków. Propozycję dla siebie znajdą również maluchy zainteresowane biologią. Do wyboru są bowiem warsztaty permakulturowe, które mają postać gry odbywającej się w terenie. W ramach zajęć uczestnicy wykonują również osoby wiosenne oraz pieką babeczki. Warto zainteresować się także warsztatami zatytułowanymi "Ziołowe przyjęcie", których celem jest stworzenie niewielkiej świeczki lub mydełka przypominającego kształtem cukierniczy wyrób. Po raz kolejny uczestnicy mają okazję uczestniczyć w grze terenowej. Dzieciaki zainteresowane nowymi technologiami oraz mające uzdolnienia plastyczne powinny wziąć udział w zajęciach organizowanych w ramach warsztatu "Kreatywne animacje". W trakcie lekcji uczestnicy wykonują drewnianą zabawkę, a także dowiadują się, jak wygląda proces drukowania trójwymiarowego. Wszystkie wyroby wykonywane w ramach warsztatów maluchy mogą wziąć ze sobą do domu. Organizatorzy dostarczają im wszystkich niezbędnych materiałów.

Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie internetowej. Warsztaty odbywają się pod opieką doświadczonych opiekunów, którzy przekazują maluchom całą wiedzę niezbędną do wykonania danego wyrobu. Zapisy są przeprowadzane w wygodny sposób, mianowicie poprzez formularz na stronie internetowej.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu