MENU
NIP
Nazwa Firmy: Tablitek
WWW: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/
Adres Mickiewicza 27
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-835
Telefon 61 84 77 883

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Konieczność zrobienia fotografii identyfikacyjnej, niezależnie jakiego dokumentu dotyczą, dla wielu osób jest nieprzyjemnym obowiązkiem. Odbiorcy obawiają się, że będą źle wyglądać, zostaną zaskoczeni efektem końcowym, a cena zdjęcia będzie bardzo duża. Dlatego też, często jest to bardzo stresująca czynność. W celu uniknięcia takich obaw, warto skorzystać z oferty firmy Tablitek, która od lat tworzy zdjęcia identyfikacyjne, w tym precyzyjne zdjęcia do paszportu w Poznaniu.

Firma na miarę potrzeb

Poznańska firma, ma wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale wie, jakie potrzeby mają jej klienci. Działa wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie, a jej pracownicy są bardzo uprzejmi i wykwalifikowani. Wszyscy odbiorcy z pewnością docenią, wiele udogodnień, które oferuje firma.

Oszczędność czasu. Zdjęcia wykonane są w technice termosublimacyjnej, co pozwala na bardzo szybkie działanie. Możliwe jest odebranie fotografii na miejscu, w przeciągu 3 minut.

Fachowy retusz. Klient, może poprosić o szybki, ale bardzo precyzyjny retusz. Dotyczy to również korekty kolorów. Dzięki takiemu działaniu, klient nie musi martwić się o jakieś niedociągnięcia i prześwietlenia.

Możliwość wyboru. Każda fotografowana osoba, można na bieżąco zobaczyć zrobione ujęcia i wybrać to, które najbardziej jej odpowiada. Efekt końcowy nie będzie niewiadomą i zaskoczeniem.

Zdjęcia na nośniku. W tej pracowni, każdy klient może poprosić o przesłanie zdjęć na maila bądź zapisanie ich na urządzeniu przenośnym.

Profesjonalne zdjęcia biometryczne. Doświadczenie firmy, pozwala na tworzenie zdjęć zgodnych z wymaganiami ISO/IEC 19794-5 i opartych na normach International Civil Aviation Organization (ICAO).

Pracownia, działa sprawnie, solidnie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wykonuje szereg zdjęć do dokumentów, w tym do dowodów, praw jazdy, świadectw maturalnych, wiz czy paszportów. To tylko nieliczne z typów tworzonych fotografii, w tym miejscu można skorzystać z oferty nawet 200 różnych zdjęć identyfikacyjnych, z różnych krajów.

Data dodania: 03-03-2019
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu