MENU
NIP 9451535021
Nazwa Firmy: MAREK SOLARZ STUDIO MS
WWW: https://litery.m-ar.pl/
Adres Chmieleniec 35
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-348
Telefon 608 696 298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Istnieje szereg sposobów na skuteczną promocję przedsiębiorstwa. Nie wszystkie metody wiążą się jednak z wysokimi kosztami, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić osoby z ograniczonym budżetem, przykładowo właściciele start-upów, urządzający swoje biurowce. Znaczna część z nich decyduje się na podświetlane logo 3D, sprawdzające się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. To praktyczny i uniwersalny nośnik pomagający budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Tego typu konstrukcje są tworzone przy użyciu maszyn CNC o dużej precyzji działania, które sprawdzają się przy projektach o dużej liczbie detali. Podświetlane logotypy są umieszczane chętnie nad wejściami do lokali, takich jak kawiarnie, puby lub restauracje. Zwracają na siebie uwagę przechodniów, a odpowiednio zaprojektowane stają się estetycznym nośnikiem reklamowym, pomagającym wyróżnić się spośród dużej często konkurencji. To wytrzymałe wyroby, które nie niszczą się na skutek opadów atmosferycznych czy silnego słońca.

Ich produkcją zajmują się specjaliści, z jakimi można skontaktować się na stronie litery.m-ar.pl. Witrynę prowadzi zaufane przedsiębiorstwo z bogatym portfolio, które realizuje zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Proponowane nośniki wykazują odporność na zniszczenia mechaniczne, dzięki czemu ich powierzchnia jest wolna od nieestetycznych zarysowań lub pęknięć. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, a ich cena jest przystępna. Tworzy się je między innymi z aluminium, czyli lekkiego metalu, na którym z biegiem czasu nie pojawia się korozja.

Innym materiałem wartym uwagi jest stal nierdzewna, sprawdzająca się w każdych warunkach. Jest ona solidna i nie wymaga impregnacji czy czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Tego typu logotypy mogą występować w wersji szczotkowanej lub polerowanej, nabywanej ze względu na idealnie gładką powierzchnię, która prezentuje się elegancko. Są sprzedawane z energooszczędnymi diodami LED, świecącymi na różne odcienie. Elementy te nie nagrzewają się i działają przez długie godziny.

Data dodania: 08-10-2022
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
https://litery.m-ar.pl/podswietlane/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu