MENU
NIP 811 118 67 10
Nazwa Firmy: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska
WWW: https://ogrodprzemian.pl
Adres Granitowa 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-681
Telefon 603 581 851

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obecnie czasy uchodzą za pod wieloma względami trudne, między innymi jeśli chodzi o poczucie samotności i rozpad więzi, dużą presję, a także konieczność zapewnienia zaspokojenia potrzeb ekonomicznych. Można jednak korzystać z różnych form wsparcia i ułatwień. Wiele osób decyduje się na przykład na skorzystanie z usługi coachingu. Takie wsparcie może przybierać przeróżne formy. Często kojarzone jest z ludźmi biznesu, chcącymi na przykład poprawiać swoją efektywność i rozwijać się, ale na stronie ogrodprzemian.pl można znaleźć ofertę coachingu dla kobiet, obejmującego nieco inne obszary.

Na czym to polega?

Doświadczona trenerka kieruje swoją ofertę do kobiet nie bez przyczyny. Choć w Polsce równouprawnienie jest od dawna, nadal można spotkać się z nierównym traktowaniem kobiet i mężczyzn, oczywiście na niekorzyść tych pierwszych. Co więcej, często jest to spowodowane brakiem siły przebicia pań, wychowaniem ich w przekonaniu, że są słabsze, mniej mądre i ogólnie zasługują na mniej, w którym to przekonaniu pozostają przez całe życie. Coach bierze sobie za misję zmianę tego stanu rzeczy. Chce pomagać kobietom w nabywaniu pewności siebie, odkrywaniu ich potencjału oraz dawać im siłę do zmian, o jakich marzą. Dzięki temu mogą kreować swoje życie. Usługi te odnoszą się przede wszystkim do kwestii zawodowych, ale nie tylko, tym bardziej że wartości takie jak silne poczucie własnej wartości, pewność siebie, siła przebicia czy asertywność mają znaczenie w każdym aspekcie życia.

Decydując się na skorzystanie z takiego wsparcia, można prawdziwie uzdrowić myślenie na swój temat, zupełnie zmienić swój stosunek do innych, porzucić lęk i przekonanie, że nie zasługuje się na to, co najlepsze - trenerka dowodzi, że w przypadku każdej kobiety jest zupełnie inaczej.

Data dodania: 08-10-2022
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://ogrodprzemian.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu