MENU
NIP 6521137041
Nazwa Firmy: PPHU "BU-MOR"
WWW: https://eszkoleniabhp.com/
Adres Zagrodowa 67
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Telefon 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby pełniące funkcję służby BHP są zobowiązane do odbycia okresowych szkoleń nie rzadziej niż co 5 lat. Aby uzyskać zaświadczenie, wystarczy skorzystać z usług firmy, która oferuje profesjonalne zajęcia e-learningowe kończące się egzaminem. Warto upewnić się, że kurs został przygotowany przez specjalistów oraz jest zgodny z aktualnymi przepisami prawa i obejmuje wszystkie wymagane zagadnienia. Uczestnicy powinni otrzymać również niezbędne materiały dydaktyczne. Poza tym podmiot musi gwarantować, że otrzymany certyfikat jest respektowany przez Państwową Inspekcję Pracy oraz inne jednostki zajmujące się nadzorem warunków pracy. Które przedsiębiorstwo wybrać?

Na stronie internetowej eszkoleniabhp.pl można zapisać się na szkolenie okresowe BHP dla służby BHP. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów. Kurs jest merytoryczny, zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat aktualnych zasad bezpieczeństwa, a uzyskane zaświadczenie jest uznawane przez instytucje państwowe. Po wykupieniu dostępu do platformy uczestnik otrzyma materiały edukacyjne na nieokreślony czas, więc będzie mógł w każdej chwili podjąć naukę.

Szkolenie obejmuje przedstawienie różnych regulacji prawa pracy i problematykę związaną z interpretacją niektórych przepisów. Ponadto kursanci dowiedzą się o metodach identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń związanych z nadmiernym hałasem, drganiami mechanicznymi, szkodliwymi chemikaliami, czynnikami biologicznymi i pyłami oraz sposobach ich ograniczenia.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to dobra decyzja. Z pewnością każdy kursant będzie zadowolony z jakości szkoleń. W przypadku większej liczby uczestników firma oferuje rabat.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu