MENU
NIP 596-100-13-16
Nazwa Firmy: Tartak Rybojady Lidia Kapała
WWW: https://www.tartakrybojady.pl/
Adres Rybojady 15
Miejscowość Rybojady
Kod pocztowy 66-320
Telefon 665 550 009

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dąb to jedno z najbardziej popularnych drzew na terenie Europy, dlatego jest w naszym kraju niezwykle często stosowany w stolarstwie, budownictwie czy wyposażeniu wnętrz. Dąb w Polsce osiąga zwykle wysokość do 50 metrów, a pierśnicę do około 2 metrów. Swój cykl wzrostowy kończy w wieku od 120 do 200 lat, natomiast dojrzałość rębną osiąga w wieku 120 lat. Żyje zwykle od około 600 do 1000 lat. Drewno dębowe cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ charakteryzuje je duża twardość, natomiast belki dębowe urzekają swoim wyglądem i estetyką. Deski z dębu cechuje spora wytrzymałość, odporność na ścieranie i brud oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Drewno dębowe może zostać wykończone olejowoskiem lub lakierem do drewna.

Jedną ze specjalności Tartaku Rybojady Lidia Kapała jest tarcica dębowa. Zakład produkuje ją z najwyższej jakości drewna, pozyskiwanego wyłącznie z certyfikowanych lasów, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka, w pełni zgodna ze standardami obowiązującymi w Europie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, ponieważ działa w branży od 1990 roku. Dzięki temu jest w stanie z dużą skutecznością podjąć się zleceń standardowych, ale również tych najbardziej nietypowych. Wykwalifikowani pracownicy skupiają się na indywidualnym podejściu do klienta, chcąc sprostać ich nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom i wyróżnić się na tle konkurencji. Głównym obszarem działalności firmy jest województwo wielkopolskie i lubuskie, jednak niejednokrotnie obsługuje się tu również klientów z całego kraju oraz z zagranicy.

Ceny tarcicy bukowej plasują się niezmiennie na podobnym poziomie. W ostatnich latach bez wątpienia można ją nazwać jednym z najpopularniejszych i najmodniejszych produktów budowlanych i wykończeniowych. Jest wykorzystywana w podłogach, schodach, meblach, kuchniach i w wielu domach czy mieszkaniach można znaleźć liczne elementy wykonane właśnie z drewna bukowego. Taka tendencja trwa w Polsce od wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek w tej kwestii miało ulec zmianie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu