MENU
NIP
Nazwa Firmy: AUTOTECH Sp. z o.o.
WWW: https://autote.pl
Adres Władysławowo 41
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Telefon 55 232 81 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obowiązkiem każdego kierowcy jest poruszanie się pojazdem, który przeszedł badanie techniczne w stacji kontroli pojazdów. Dokładna analiza sprawności poszczególnych elementów samochodu daje gwarancję na to, że podróż pod tym względem będzie bezpieczna. Wszelkie niezgodności i zagrożenia muszą być jak najszybciej usunięte. 

Idealnym miejscem do wykonywania obowiązkowego badania technicznego jest stacja kontroli pojazdów, która jednocześnie świadczy usługi serwisowe. W ten sposób każda wykryta usterka może być likwidowana niemal natychmiast. Wśród stacji, które tego typu usługi oferują, jest między innymi Autotech. To autoryzowany serwis samochodowy marki Kia, który działa już od wielu lat. Równie długo swoje usługi oferuje okręgowa stacja kontroli pojazdów, która wykonuje badania samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych, motocykli, skuterów oraz wielu innych urządzeń i pojazdów.

W trakcie badania technicznego diagnosta sprawdzi między innymi:

  • działanie i ustawienie świateł,
  • zużycie amortyzatorów na obu osiach,
  • stan układu wydechowego wraz z analizą składu spalin,
  • układ hamulcowy oraz siłę hamowania poszczególnych osi
  • układ zawieszenia

Wszystkie prace są wykonywane przez uprawnionych pracowników, którzy bazują na pomiarach najlepszych maszyn. Stawki dotyczące konkretnego badania są zapisane w ustawie i są jednakowe dla całego kraju. Wykonanie badania technicznego trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Zwykle odbywa się od ręki, warto jednak umówić się telefonicznie, aby mieć pewność, że stanowisko diagnostyczne będzie w tym czasie wolne. 

Stacja kontroli pojazdów działająca w Elblągu jest czynna przez sześć dni w tygodniu. Serwis z kolei proponuje swoje usługi od poniedziałku do piątku. Klienci, którzy zdecydują się powierzyć swój samochód specjalistom z Autotech, mogą liczyć na szybko i dokładnie wykonaną naprawę. Jeśli auto musi pozostać dłużej w serwisie, wówczas klient może skorzystać z pojazdu zastępczego lub usługi door to door. Polega ona na dostarczeniu naprawionego samochodu pod adres wskazany przez klienta. Mechanicy wykonują naprawy wszystkich marek aut, które można spotkać na europejskich drogach. Dysponują pokaźnym zapleczem oryginalnych części zamiennych. Wszystkie naprawy mechaniczne i blacharskie są szczegółowo omawiane z klientami.

Data dodania: 27-09-2022
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
https://autote.pl/oskp-2/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu