MENU
NIP 9522165207
Nazwa Firmy: LUPU s.c.
WWW: https://luppopuppo.pl/
Adres Słonimskiego 1
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-304
Telefon +48 605 951 060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dzieci, będące w wieku trzech lat, mają możliwość rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Maluchy na tym etapie, są zwykle gotowe na to, aby rozpocząć codzienne funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Czasami, nie jest to ich pierwszy kontakt z takową, ponieważ spora część dzieci, uczęszcza obecnie do żłobków, niekiedy już od siódmego miesiąca życia. 

Rodzice, posyłający swe pociechy do przedszkola, powinni odpowiednio się do tego przygotować. Pierwszym krokiem, winien być wybór konkretnej placówki, którą są zainteresowani. Muszą zdecydować, czy będzie to przedszkole publiczne, czy też niepubliczne. Jeśli wezmą pod uwagę pierwszy wariant, konieczne jest zastosowanie się do zasad rekrutacyjnych, jakie posiada każde miasto. Zwykle odbywa się ona wczesną wiosną i obejmuje maluchy, które edukację rozpoczną od września.

W przypadku instytucji prywatnych, sprawa wygląda nieco prościej, a wszelkie formalności, ustalane są wyłącznie z ich dyrekcją. Świetną, przyjazną dzieciom, placówką, jest przedszkole z językiem angielskim we Wrocławiu, luppopuppo.pl. 

Tym, co przyciąga rodziców do tego miejsca, są, między innymi, właśnie zajęcia językowe. Lekcje angielskiego przeprowadzane są regularnie i obejmują wszystkie dzieci, zapisane do przedszkola. Prowadzone są one, z uwzględnieniem konkretnych potrzeb i możliwości dzieci, należących do poszczególnych grup. Wszystko odbywa się w nadzwyczaj przyjaznej atmosferze. Głównym założeniem, jest danie dzieciom możliwości obcowania i osłuchiwania się z językiem obcym, w stuprocentowo naturalnych warunkach. Nie ma tu miejsca na sztuczność i wymuszone zachowania, czy też reakcje.

Oprócz kursów języka angielskiego, w przedszkolu odbywają się także, różnego typu zajęcia dodatkowe i warsztaty. Malce uczą się tańca, doskonalą małą motorykę, dzięki wykonywaniu prac plastycznych, oraz szkolą się w dużej motoryce, poprzez uczestnictwo w zabawach sportowych.

Każda osoba, zainteresowania zapisaniem pociechy do tej placówki, może dowiedzieć się wiele na jej temat, dzięki wizycie na jej stronie internetowej, lub bezpośredniej rozmowie z dyrekcją i pracownikami przedszkola.

Data dodania: 03-03-2019
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://luppopuppo.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu