MENU
NIP 779-231-25-68
Nazwa Firmy: Suncode
WWW: https://suncode.pl/
Adres Józefa Kraszewskiego 30
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--51
Telefon + 48 (61) 8200-449

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nowoczesny model zarządzania opiera się na poprawie efektywności każdej strefy w firmie, nie tylko skupianiu się na produkcji. Obejmuje też maksymalne wykorzystanie dostępnych zasobów, począwszy od materialnych, poprzez technologie, aż po potencjał ludzki. Opracowanie procedur oraz ich skuteczne wdrażanie, zwłaszcza gdy dotyczą one rozbudowanego przedsiębiorstwa, nie jest proste. Chcąc mieć pewność, że proces zarządczy jest prowadzony prawidłowo, warto nie tylko zadbać o ustalenie stanu faktycznego i realne wyznaczenie ścieżek rozwoju poprzez opracowanie rzetelnego audytu. Poleca się również skorzystać z pomocy z zewnątrz.

Wsparcie obserwatora spoza firmy może wydać się ryzykownym przedsięwzięciem, jednak z drugiej strony daje sporo korzyści. Audytor lub prowadzący szkolenia, których tematyka to modelowanie procesów biznesowych czy wdrażanie nowoczesnych sposobów zarządzania (z wykorzystaniem rozbudowanych technologicznie narzędzi) jest w stanie dostrzec potencjalne braki szybciej niż kadra oraz zaproponować metodę ich zniwelowania. Jego zadaniem jest zwrócenie uwagi na kwestie pozornie nieważne i przez to bardzo często marginalizowane, które mają jednak niebagatelny wpływ na sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Pomoc z zewnątrz może obejmować zarówno poradnictwo, jak i dostarczanie gotowych, nierzadko personalizowanych narzędzi i technologii. Zróżnicowane rozwiązania, przygotowane w oparciu o wieloletnie obserwacje rynkowe, można znaleźć w ofercie firmy SUNCODE Sp. z o.o. Sp. k. Jej pracownicy starają się przede wszystkim uświadomić przedsiębiorcom, że prawidłowo przeprowadzone zarządzanie procesami biznesowymi jest obecnie koniecznością dla każdego biznesu, bez względu na jego wielkość i zakres działalności. Jest to również proces stale zmieniający się, na którego efektywność ma wpływ wiele czynników. Dodatkowe wsparcie kompetentnego doradcy lub zespołu ekspertów technicznych pozwoli na bieżąco reagować na postępujące zmiany, a także pomoże firmie pozostać konkurencyjnym. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu