MENU
NIP 7282458936
Nazwa Firmy: wyprawkowy
WWW: https://wyprawkowy.pl
Adres Słoneczna 37
Miejscowość Brzeziny
Kod pocztowy 95-060
Telefon 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rodzice oczekujący na przyjście na świat dziecka powinni pamiętać o skompletowaniu wyprawki. Składają się na nią akcesoria niezbędne do codziennego funkcjonowania w domu, w którym znajduje się noworodek. Warto nabywać je w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży, tak by mieć pewność zakupu wszystkich potrzebnych rzeczy przed wizytą w szpitalu. Najważniejszą kwestią są ubranka, które należy dopasowywać do pory roku. Zazwyczaj są one produkowane z bawełny, czyli materiału, którego utrzymanie w czystości nie sprawia problemów. Może być on prany w pralce, w temperaturze wynoszącej 40 stopni Celsjusza. Wielu przyszłych rodziców decyduje się na body lub pajacyki, sprawdzające się w trakcie snu. Zainteresowaniem cieszą się również legginsy, sweterki oraz bluzki, które nie uciskają i nie mają guzików, które mogłyby zostać połknięte.

Odzież bawełniana pozwala skórze oddychać, co zmniejsza ryzyko pocenia się. Skutecznie chroni delikatną skórę dziecka i nie przyczynia się do powstawania podrażnień. Ponadto tego typu ubrania szybko schną, dzięki czemu są gotowe do użytku w krótkim czasie. Bawełnę można prasować bez ryzyka kurczenia lub pojawiania się zniszczeń. Odznacza się ona trwałością, a na dodatek jest przyjemna w dotyku. Ubrania z niej uszyte są do nabycia na stronie wyprawkowy.pl, która należy do sklepu sprzedającego akcesoria dla niemowląt.

Poza ubrankami na zainteresowanych czeka też szereg innych produktów, takich jak butelki antykolkowe tworzone z bezpiecznego szkła, które można myć w zmywarce oraz wózki. Przyjmują one rozmaite kształty i odnajdują się podczas spacerów lub w trakcie wyjazdów. Znaczna część z nich ma daszki ochraniające przed silnym słońcem oraz pojemniki, w których można przechowywać pieluchy, sweterki, butelki lub inne rzeczy.

Data dodania: 21-09-2022
Autor: Miłosz Błaszczyk
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu