MENU
NIP
Nazwa Firmy: Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka
WWW: http://czarneckibus.pl
Adres Za jeziorem 40
Miejscowość Rogoźno
Kod pocztowy 64-610
Telefon +48 607566539

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przewozy autokarowe odznaczają się licznymi zaletami, dlatego stanowią częsty wybór wśród organizatorów wycieczek, osób wybierających się na urlop i nie tylko. Korzystają z nich także przedsiębiorcy, chcący zagwarantować pracownikom sprawny dojazd do miejsca zatrudnienia. Niejednokrotnie zdarza się, że siedziba firmy jest położona z dala od centrum miasta, przykładowo na jego obrzeżach. Bywa to problematyczne dla osób niemających prawa jazdy lub niedysponujących własnym samochodem. Autokary są prowadzone przez doświadczonych kierowców, którzy zjawiają się w ustalonym miejscu punktualnie. Rozwiązanie to wpływa na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i zmniejsza ryzyko przechodzenia do konkurencji przez podwładnych.

Autokary są nieocenione w przypadku krajowych i międzynarodowych wycieczek. Są też znacznie tańsze w porównaniu do samolotów, a ich pasażerowie nie obawiają się limitów bagażowych. Pojazdy wyposażono w przestronne bagażniki, dające możliwość przewożenia nie tylko walizek, ale też rowerów czy sprzętów narciarskich. To ciekawa propozycja dla osób, którym zależy na dotarciu do celu bez konieczności przesiadek. Byłyby one nie tylko stresujące, ale i męczące wśród osób wyjeżdżających z dużą ilością rzeczy.

Firmą oferującą wynajem autokarów w Poznaniu jest Czarnecki Bus. Wszystkie pojazdy czekające na klientów są zadbane i regularnie kontrolowane, co wpływa na bezpieczeństwo podróży. Do zalet związanych z nawiązaniem współpracy z tym przedsiębiorstwem zalicza się oszczędność środków finansowych, elastyczność oraz komfort. Nowoczesne autokary są wygodniejsze w porównaniu do tych produkowanych w przeszłości. W ich wnętrzach znajdują się między innymi minibarki, odtwarzacze DVD, oświetlenie nad każdym siedzeniem oraz rozkładane stoliczki.

Data dodania: 28-08-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
http://czarneckibus.pl/oferta/wynajem-autokarow/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu