MENU
NIP 891-13-86-617
Nazwa Firmy: Autokasacja U Jacka
WWW: https://auta-skup.com/
Adres Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Miejscowość Aleksandrów Kujawski
Kod pocztowy 87-700
Telefon 660 185 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Pozbycie się używanego samochodu jest obecnie w Polsce dość trudne, ponieważ rynek jest pełen takich pojazdów. Dominują przy tym auta sprowadzane z bogatych krajów Europy, mające przystępne ceny, a jednocześnie bardzo zadbane i niestare. Mając na sprzedaż samochód, który nie ma takich cech, trzeba liczyć się na jego odsprzedanie za małą sumę, w dodatku po dłuższym czasie oczekiwania na nabywcę, odpowiadania na niezliczone ogłoszenia itd. Jeśli zaś auto jest niesprawne, stare lub mocno wyeksploatowane, jego sprzedaż może w ogóle nie wchodzić w grę. W takim przypadku pozostaje opcja oddania go do skupu lub poddania go kasacji. Czy to ostatnie rozwiązanie jest dobre?

Z pewnością często nie ma innego wyjścia, przede wszystkim jeśli chodzi o pojazdy bardzo stare lub też mocno uszkodzone, na przykład po wypadku. Czasem ich naprawa będzie nieopłacalna, w innych przypadkach - niemożliwa. Czasami też nawet po naprawie samochody mogą stwarzać zagrożenie, jeśli nie dla uczestników ruchu drogowego, to dla środowiska i wówczas z korzyścią dla wszystkich jest, kiedy podda się je złomowaniu. Na pewno złym pomysłem jest składowanie starego, nieużywanego pojazdu na posesji, bo nie tylko zaburza to estetykę otoczenia, ale też zagraża środowisku. W dodatku, jeśli nie wyrejestruje się takiego pojazdu, trzeba nadal ponosić opłaty za jego posiadanie, co jest zupełnie pozbawione sensu.

Znacznie lepiej zatem w takiej sytuacji będzie skorzystać z oferty, jaką na stronie auta-skup.com przedstawia auto kasacja w Płocku. Będzie to wiązało się z dopełnieniem obowiązków prawnych (poruszanie się pojazdem stwarzającym zagrożenie jest nielegalne), ochroną środowiska, a przy tym możliwością uzyskania za auto niesprawne pewnej sumy.

Bardzo ważnym aspektem tego przedsiębiorstwa, docenianym przez wielu jego klientów, jest fakt, że firma pozyskuje z przeznaczonych na złom pojazdów te części, które można jeszcze wykorzystać, co jest bardzo ekologiczne. Pozostałe zaś utylizuje także zgodnie z zasadami ochrony przyrody. Korzystając zatem z jej usług, ma się pewność, że się jej nie szkodzi, jak również nie łamie się prawa, można więc spać spokojnie.

Oczywiście przed zleceniem wykonania tej usługi warto skontaktować się z firmą i spytać, czy auto nadaje się tylko na złom, czy może odkupi go skup pojazdów - firma prowadzi i taką działalność.

Data dodania: 24-07-2022
Autor: Paulina Lis
Źródło:
https://auta-skup.com/skup-aut-plock/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu