MENU
NIP
Nazwa Firmy: pogotowie-komputerowe24h.pl
WWW: https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/
Adres Lazurowa 87a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01--47
Telefon 730-900-730

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W Warszawie dostępność wszelkich usług jest bardzo dobra, zwykle lepsza niż w jakimkolwiek innym miejscu w Polsce, co ma związek z wielkością tego miasta i ogromną liczbą działających w nim firm. Jednak nie brakuje też osób, które z tych usług korzystają, wobec czego nieraz można obawiać się windowania ich cen, a także konieczności długiego oczekiwania na swoją kolej. W przypadku awarii komputera osobistego będzie to szczególnie uciążliwe, czy jednak faktycznie taka sytuacja ma miejsce?

Ekspresowe naprawy - to możliwe!

W stolicy działa mnóstwo punktów naprawy komputerów, ale mnóstwo jest też osób zainteresowanych skorzystaniem z ich usług. Na szczęście wcale nie musi to oznaczać oczekiwania na naprawę wielu dni, a następnie na odzyskanie sprawnego komputera, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią firmę. Chcąc odpowiedzieć na duże oczekiwania dużej grupy odbiorców, firma MATCH działa jako pogotowie komputerowe przez całą dobę i przez wszystkie dni tygodnia. Jak nietrudno się domyślić, dzięki temu jest w stanie obsłużyć ogromną liczbę klientów, w dodatku dokonując wszelkich napraw bardzo szybko. Działa między innymi jako informatyk na telefon, a pomoc wezwać można nawet w środku nocy. Jest to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów, wśród których są na przykład osoby pracujące zdalnie czy zamiłowani gracze. Takie osoby nie mogą pozwolić sobie na długą przerwę w korzystaniu z komputera, co firma doskonale rozumie.

Co z ceną?

Można byłoby spodziewać się, że takie usługi będą wiązały się z wysokimi cenami, tym bardziej w Warszawie, jednak naprawa laptopa w tej konkretnej ofercie nie jest droga, nie ma się czego obawiać. Jak można przeczytać na stronie przedsiębiorstwa, dba ono o zadowolenie swych klientów także w tym aspekcie. Każdy może mieć pewność, że zapłaci za naprawę swojego sprzętu umiarkowaną sumę, bez względu na to, czy będzie to usunięcie drobnej awarii, czy skomplikowany i złożony proces. Pracownikom chodzi bowiem o to, by naprawa opłacała się klientowi. Z tego też powodu szczerze informują oni jeśli uznają, że naprawa nie jest opłacalna, co ma miejsce na przykład w przypadku starszego sprzętu, ze słabszym procesorem. Wówczas klient sam decyduje, czy podda komputer naprawie, czy też bardziej opłacalne będzie zutylizowanie go i zakup nowego.

Firma daje też możliwość wykupienia usług ekspresowych, również w przystępnej cenie.

Data dodania: 20-08-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu