MENU
NIP
Nazwa Firmy: AsianClub
WWW: https://asianclub.pl
Adres Robocza 3
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-517
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

O wyjątkowości kosmetyków koreańskich i ich przewadze nad zachodnimi decyduje wiele czynników. Powodują one, że preparaty te są wybierane coraz chętniej w wielu krajach świata, także w Polsce. Wiele osób, zwłaszcza kobiet, przekonało się już, że tego rodzaju preparaty działają znacznie skuteczniej niż te, po które sięgały do tej pory i są w stanie radzić sobie nawet z poważnymi problemami skóry, zastępując niejednokrotnie kosztowne i inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Potrafią nawet realnie i widocznie odmładzać, czego najlepszym przykładem jest koreański krem z jadem żmii. Czym wyróżnia się ten produkt?

Na początek warto dowiedzieć się, że nikt nie hoduje tych zwierząt w celu pozyskiwania z nich jadu. Do kosmetyków dodawany jest składnik wyprodukowany w laboratoriach chemicznych, a więc syntetyczny. Jego skład odpowiada przebadanemu jadowi żmii, dzięki czemu można osiągać takie same efekty bez konieczności wykorzystywania zwierząt. O tym fakcie muszą wiedzieć przede wszystkim osoby, które nie chcą przyczyniać się do ich cierpienia, na przykład weganie.

A jak konkretnie działa ten produkt? Jad żmii między innymi paraliżuje mięśnie. Dodany w niewielkich ilościach do kosmetyków peptyd wykonany na jego wzór rozluźnia je i ogranicza ich mimikę, a więc działa identycznie jak botoks - z tym, że nieco słabiej, a także nie daje niepożądanych skutków w postaci wypchania skóry od środka - nic się w nią bowiem nie wstrzykuje. Fantastyczne jest, że kosmetyk, stosowany w domu, w dodatku powierzchniowo, jest w stanie zastąpić taki zabieg. W dodatku na asianclub.pl ma niewygórowaną cenę, więc każdy może sprawdzić jego skuteczność, w odróżnieniu od zabiegu medycyny estetycznej.

Systematyczne stosowanie tego produktu pozwala utrzymać twarz w dobrej kondycji, z jędrnością i odpowiednim napięciem, bez widocznych zmarszczek. Ograniczona mimika powoduje, że nie pojawiają się zwłaszcza zmarszczki mimiczne, czyli bruzdy i linie występujące w okolicach oczu, ust oraz na czole. Warto sprawdzić na własnej skórze!
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu