MENU
NIP 526-26-75-138
Nazwa Firmy: BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.
WWW: https://akademiaprocesowa.pl
Adres Pańska 96
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-837
Telefon 22 628 00 15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Skuteczność działania przedsiębiorstwa zależy w dzisiejszych czasach w dużej mierze od umiejętności zarządzania procesami. Modelowanie procesów to skomplikowana działka, w kwestii której Warto skorzystać ze wsparcia ekspertów. Należy do nich firma Akademia Procesowa, która oferuje liczne kursy.

Jednym z istotnych elementów każdego procesu biznesowego jest sposób obsługi odbiorców. Ta część modelu biznesowego jest  znana również jako kanały. Analizując kanały, należy zastanowić się, jaki drogami klienci chcieliby być obsługiwani. Warto sprawdzić, które drogi komunikacji pochłaniają najwięcej środków, a także które są najbardziej skuteczne. Trzeba zadać sobie pytanie, czy sposób obsługi jest poprawnie zintegrowany z resztą modelu biznesowego. Przykładem jednego z najczęściej wykorzystywanych kanałów jest sklep lub własna strona internetowa. Mogą być to również kanały obce: punkty handlowe partnerów, hurtownie działające stacjonarnie czy też hurtownie internetowe. Wyróżnia się się kilka etapów, które muszą być przygotowane żeby kanały spełniały swoją rolę. Przede wszystkim rolą kanału jest uświadomienie klienta, że dana marka istnieje na rynku i oferuje mu produkty i usługi. Ponadto powinien informować o nowościach w ofercie, a także spełniać zadania promocyjne.

Poza wyznaczeniem kanałów istotnym elementem modelu biznesowego jest segmentacja klientów zgodnie z profilem w stylu kupowania. Przedsiębiorstwo musi jeszcze utrzymywać odpowiednie relacje z odbiorcami. Szczegóły na temat właściwego tworzenia modeli biznesowych znajdują się na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Najwięcej informacji, w tym przede wszystkim w formie praktycznej, można uzyskać jednak biorąc udział w kursie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu