MENU
NIP 8271767373
Nazwa Firmy: JGL
WWW: https://www.jgl.pl/
Adres Cypriana Bazylika 17
Miejscowość Sieradz
Kod pocztowy 98-200
Telefon 601-950-888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Certyfikat operatora wózka widłowego znajduje zastosowanie nie tylko w pracy magazyniera. Również jest on niezbędny podczas wykonywania zadań w takich branżach, jak rolnictwo czy budownictwo. Umiejętność obsługi sprzętu pozwalającego szybko i sprawnie przenieść, przewieźć czy podnieść na żądaną wysokość nierzadko znaczny ciężar stanowi znaczne ułatwienie codziennej pracy, ale wiąże się również ze sporą odpowiedzialnością. Dlatego też podczas kontroli zewnętrznych bardzo często sprawdzane jest, czy pracownicy posiadają aktualne zaświadczenia operatora wózka widłowego, wydawane przez UDT.

Zdobycie takiego certyfikatu nie jest trudne. Wystarczy znaleźć w swojej okolicy realizatora, który może zaproponować udział w odpowiednim szkoleniu tematycznym oraz pomoże w zapisie na egzamin w Urzędzie Dozoru Technicznego. Tego rodzaju świadczenia oferuje firma JGL Logistics. Przygotowana przez jej kadrę oferta obejmuje zróżnicowane pozycje. Ich lista jest wynikiem obserwacji rynkowych, podczas których dostrzeżono braki w sektorze szkoleń dotyczących zdobycia kompetencji twardych. Rezultatem jest organizacja cyklicznych szkoleń, przeprowadzanych przez fachowców z danej dziedziny.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w kursie na operatora wózka widłowego, odbywanym w Łodzi, Katowicach czy Piotrkowie Trybunalskim, mogą zapisać się na szkolenie w wybranym przez siebie terminie poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny online lub też dokonać rezerwacji miejsca przez telefon. Organizator zaprasza do kontaktu także właścicieli zakładów, w których na co dzień korzysta się ze sprzętu potrzebującego certyfikowanych operatorów. Oddelegowany prowadzący jest w stanie przeprowadzić część teoretyczną i praktyczną kursu na miejscu u klienta, ograniczając tym samym konieczność dalekiego wyjazdu kadry pracowników i wynikającą z tego stratę czasu.

Aby usługa była kompleksowa, firma prowadzi szkolenia na wózki widłowe zakończone podejściem do egzaminu w UDT. Każdorazowo uwzględnia również koszty certyfikacji w przedstawionym na stronie internetowej cenniku. Ze swojej strony kadra odpowiedzialna za obsługę administracyjno - organizacyjną dokłada wszelkich starań, aby słuchacze byli zadowoleni zarówno z jakości i rzetelności przekazywanej podczas szkolenia wiedzy, jak i z ceny za proponowane świadczenia.

Data dodania: 11-06-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://www.jgl.pl/cennik

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu