MENU
NIP 6812032973
Nazwa Firmy: MAPStal
WWW: https://www.mapstal.pl
Adres Kawec 31
Miejscowość Gruszów
Kod pocztowy 32-414
Telefon 794 479 390

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Postawienie na posesji garażu to sposób nie tylko na bezpieczne przechowywanie samochodu. Taka konstrukcja ma wiele zastosowań. Z uwagi na możliwość zagospodarowania sporej przestrzeni wewnątrz można tam chować sprzęt rekreacyjny, narzędzia i meble ogrodnicze, a nawet stworzyć wewnątrz strefę, idealną jako kącik majsterkowicza. Opcji adaptacji jest naprawdę sporo, a właściciela ogranicza jedynie dostępny metraż oraz własna wyobraźnia. 

Warto jednak pamiętać, że kluczowe przy stawianiu przydomowego blaszaka jest zadbanie o stabilność konstrukcji. Wiele osób os razu decyduje się na garaż blaszany wzmocniony od wewnątrz kilkoma rozmieszczonymi równomiernie słupami. Jest to konieczność zwłaszcza przy wyborze zadaszonej przestrzeni, na której planuje się zmieszczenie co najmniej kilku samochodów osobowych lub też pojazdów wielkogabarytowych. 

Chcąc wykorzystać konstrukcję tylko jako schowek lub niewielką strefę pracy, można ominąć podpory i wybrać wersję ze wzmocnionymi ścianami, zapewniającymi oczekiwaną stabilność i trwałość. Dzięki zastosowaniu dobrze przemyślanego systemu łączeń z dachem i podłożem łatwo stworzyć strefę zapewniającą komfort użytkowania i gwarantującą, że poszczególne elementy nie rozpadną się.

Szeroki wybór różnego rodzaju garaży, w tym również wersji wykonywanych na zamówienie, można znaleźć na stronie internetowej firmy MAPStal. Przygotowana oferta to wynik obserwacji rynkowych. Zatrudniona kadra, chcąc odpowiedzieć na dostrzeżone potrzeby odbiorców prywatnych i biznesowych w jak najlepszy sposób, opracowała ofertę garaży wykonanych z wysokojakościowej stali. Propozycja obejmuje także modele w wersji pokrytej zabezpieczającym akrylem i możliwością nałożenia wybranego odcienia farby. 

Realizator zaprasza do odwiedzenia strony firmy i zapoznania się z udostępnioną tam galerią. Przedstawiono tam wyniki dotychczasowej pracy zatrudnionej kadry. Zdjęcia jasno wskazują, że wykonawcy bardzo dużo uwagi poświęcają kwestiom estetyki konstrukcji. Dzięki temu klient może cieszyć się zakupem, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także ładnie komponuje się z elewacją domu oraz strefą zieloną. Galeria może posłużyć z powodzeniem jako źródło inspiracji dla osób, które planują zamówienie garażu, ale nie mają do końca skrystalizowanej koncepcji, jak taka bryła ma wyglądać.

Data dodania: 05-06-2022
Autor: Marcelina Bąk
Źródło:
https://www.mapstal.pl/sklep/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu