MENU
NIP
Nazwa Firmy: Auto Silniki – Autocomplex
WWW: https://sklep.autosilniki.pl
Adres Księżycowa 27
Miejscowość Osielsko
Kod pocztowy 86-031
Telefon 784 442 085

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Chcąc zachęcić klientów do korzystania z usług, wielu właścicieli zakładów mechanizacyjnych stara się proponować atrakcyjne ceny za naprawę pojazdu, z zastrzeżeniem, że istnieje możliwość zastosowania na wymianę części w pełni sprawnej, ale z drugiej ręki. Jako że koszt nowego elementu nieraz przekracza na daną chwilę możliwości właściciela pojazdu, często godzi się on na tego typu propozycję, żądając jednakże gwarancji, że zamiennik faktycznie przeszedł odpowiednie badanie diagnostyczne i będzie można go bezpiecznie użytkować przez długi czas. 

Aby spełnić powyższe oczekiwania, właściciel zakładu powinien zaopatrywać się o dostawców, którzy zajmują się dystrybucją części używanych, ale jednocześnie we własnym zakresie przeprowadzają kontrolę ich sprawności i przydatności. Takie działanie to domena pracowników firmy ogłaszającej się na stronie sklep.autosilniki.pl.

Dostawca zaprasza do kontaktu odbiorców prowadzących zakłady mechanizacyjne, w których istnieje stałe zapotrzebowanie na silniki, zwłaszcza do pojazdów dostawczych. W ofercie pod podanym linkiem można znaleźć modele z drugiej ręki, które nadają się do najczęściej wybieranych przez hurtowników czy przedsiębiorców rodzajów aut służących do przewozu towarów, narzędzi czy pracowników, na przykład Renault Boxer czy Renault Master 2.3. Silnik do tego rodzaju samochodów można zamówić z dostawą pod wskazany adres. Realizator zapewnia, że zamówienie dotrze do adresata w jak najkrótszym terminie. To dokonała wiadomość dla prowadzącego zakład. Dzięki temu on sam może przedstawić swojemu klientowi szybki czas wykonania naprawy, bez irytującego obie strony okresu oczekiwania na części zamienne.

Decyzja o nawiązaniu stałej współpracy z dostawcą używanych silników to doskonała, dobrze przemyślana inwestycja w rozwój własnego biznesu. Dzięki niej ma się dostęp do niezbędnego w codziennej pracy asortymentu (wymiana silników to często przewijający się problem wśród osób szukających pomocy u mechanika), który można szybko zamówić w dobrej cenie, z gwarancją sprawności i użyteczności. Jakość silników można zweryfikować we własnym zakresie. Skorzystanie z oferty pozwala też na znalezienie modelu do starszych pojazdów, do których oryginalne części zamienne nie są już produkowane. Tani zamiennik jest w takiej sytuacji koniecznością.

Data dodania: 05-06-2022
Autor: Michał Zając
Źródło:
https://sklep.autosilniki.pl/27-renault

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu