MENU
NIP 1182094124
Nazwa Firmy: Paleczny Sp. z o.o.
WWW: https://www.paleczny.pl
Adres Kaliszówka 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-909
Telefon 500595959

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prowadzenie działalności gospodarczej, która wiąże się z gromadzeniem rozmaitych odpadów komunalnych, przemysłowych, medycznych, weterynaryjnych, chemicznych i wielu innych, wymaga przygotowania dokumentacji, która zostanie złożona w urzędzie administracji publicznej. W zależności od miejsca, w którym ma powstać inwestycja, decyzję wydaje marszałek województwa, regionalny dyrektor ochrony środowiska, starosta. Wniosek o zezwolenie na zbieranie odpadów pomoże przygotować przedsiębiorstwo Paleczny.

Specjaliści wyjaśnią, jakie informacje powinny znaleźć się w dokumencie, wykonają niezbędne pomiary i wydadzą opinie. We wniosku muszą się znaleźć dane identyfikacyjne podmiotu, lokalizacja miejsca, w którym będą gromadzone zanieczyszczenia, sposób ich monitorowania, rodzaj i jakość posiadanych urządzeń zabezpieczających oraz innych możliwości techniczno-organizacyjne. Warto podkreślić, że zezwolenie jest wydawane na czas określony, nie dłuższy niż dziesięć lat. Po tym okresie należy ubiegać się o nowe pozwolenie. Firma może nie tylko zająć się przygotowaniem nowego wniosku, ale i sprawdzić, czy prawo w kwestii ochrony środowiska się nie zmieniło i w razie potrzeby sporządzić raport zawierający szczegółowe informacje o warunkach, które musi spełnić właściciel, aby wysypisko odpadów mogło dalej funkcjonować.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy. Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, przystępnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z profesjonalizmu obsługi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu