MENU
NIP 9512377669
Nazwa Firmy: AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa
WWW: https://aurus.edu.pl/
Adres Poleczki 7
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-822
Telefon 22 641 57 22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mieszkańcy małych miejscowości zwykle nie mają wielkiego wyboru jeśli chodzi o miejsce do nauki dla ich dzieci, na przykład kiedy w mieście jest tylko jedna szkoła podstawowa. Na późniejszych etapach edukacji oczywiście dziecko może wyjechać i zamieszkać w internacie, ale jeśli chodzi o pierwsze etapy, nie wchodzi to w grę. Mieszkańcy wielkich miast, a zwłaszcza stolicy, są pod tym względem w o wiele lepszej sytuacji - mają do wyboru mnóstwo szkół, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Warto z tego skorzystać i naprawdę dobrze wybrać szkołę dla swojego dziecka, gdyż edukacja ma ogromne znaczenie, ale istotny jest też rozwój, który w tym wieku odbywa się bardzo intensywnie. Odpowiednia szkoła stworzy podwaliny dla przyszłego życia.

Nie można zatem do wyboru takiego podejść pochopnie, jednocześnie jednak wielu rodziców chce, by szkoła dziecka znajdowała się blisko miejsca zamieszkania. Dobra wiadomość jest zaś taka, że w przypadku stolicy nie będzie problemu ze znalezieniem takiej placówki, w żadnej części miasta. Jeśli chodzi o Ursynów, warto zainteresować się ofertą prywatnej placówki zaprezentowanej na stronie aurus.edu.pl. Zdaniem wielu osób jest to najlepsza szkoła podstawowa na Ursynowie, nie tylko pod względem jakości kształcenia, ale też innych możliwości, jakie oferowane są uczniom oraz panującej atmosfery.

Oczywiście wszystkie prywatne szkoły, ze względu na to, że są dobrze finansowane, czego nie można powiedzieć o placówkach publicznych, dbają o jakość swoich usług, nie wszystkie jednak podstawówki mogą pochwalić się takim podejściem do uczniów jak prezentowana. Z czego to wynika? Z wielu kwestii. Przede wszystkim, dostrzegając aktualne potrzeby, założyciele szkoły postawili na kształcenie dwujęzyczne, a to dla rodziców znacznie lepsza opcja niż zapisywanie dziecko na lekcje angielskiego po szkole. W ten sposób poznaje się obcy język naturalnie, wraz ze słownictwem z różnych zakresów, ponieważ po angielsku uczy się różnych przedmiotów.

Inną ważną kwestią, na jaką kładzie się nacisk w tej szkole, jest aktywizacja dzieci do sportu. Chyba nikogo nie trzeba informować o tym, jak kiepska jest kondycja współczesnych dzieciaków, zakrojony na szeroką skalę jest też problem nadwagi wśród dzieci. Dzięki atrakcyjnym dla uczniów zajęciom sportowym można przekonać ich do aktywności - także poza szkołą.

Data dodania: 06-05-2022
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
https://aurus.edu.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu