MENU
NIP
Nazwa Firmy: HYDRO-TECH Paweł Waszczykowski
WWW: https://www.hydro-tech24h.pl
Adres Tuszyńska 39
Miejscowość Andrespol
Kod pocztowy 95-020
Telefon 534 275 229

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Z pewnością wielu osobom zdarzyło się, że w najbardziej nieoczekiwanym momencie zaczął ciec zawór czy zatkał się odpływ w zlewie, albo w umywalce. W takich sytuacjach konieczna jest ingerencja specjalisty, ponieważ usuwanie tego typu awarii na własną rękę może się skończyć zupełnym niepowodzeniem, a nawet pogorszeniem sytuacji.

Kiedy potrzebny jest fachowiec, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług firmy ze strony hydro-tech24h.pl. Jest to przedsiębiorstwo od wielu lat oferujące rozmaite usługi nie tylko, jeśli chodzi o udrożnienie zatkanej rury czy naprawę zepsutego kranu. Zakład ten projektuje i wykonuje instalacje wodne, grzewcze i kanalizacyjne. Każdy zatrudniony w tym przedsiębiorstwie w Łodzi hydraulik radzi sobie z takimi pracami jak:

  • montaż kotłowni gazowych i na paliwa stałe,
  • dokonanie przeróbek podczas remontów, jeśli konieczna jest ingerencja w układ,
  • wykonanie przyłączy gazowych,
  • montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, w tym podłogowego.

Firma ta wykona także próby ciśnieniowe, sprawdzające szczelność układów oraz wiele innych prac. Oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wspomnianych wyżej instalacji i urządzeń.

Jest to zakład mający bogaty zakres usług. Zatrudnia on wykwalifikowanych fachowców z uprawnieniami, którzy mają nie tylko wiedzę, ale też wieloletnie doświadczenie i z każdym zleceniem poradzą sobie doskonale. Przedsiębiorstwo to podejmowało się już wykonania robót u klientów prywatnych i w dużych firmach, dlatego doskonale wie, jak istotne jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bez względu na to, czy klient potrzebuje dobrego hydraulika do wykonania instalacji, czy też chce zlecić wykonanie drobnej naprawy, fachowcy firmy gotowi są na każde wyzwanie.

Firma ta podejmuje się także wykonania rozmaitych prac poza Łodzią. Działa nie tylko jako instalator i konserwator, ale też jako pogotowie wodno-kanalizacyjne i grzewcze. Wybierając jej usługi można mieć pewność, że każde zadanie zostanie wykonane z najwyższą starannością. Zaprasza do współpracy klientów indywidualnych, instytucje i zakłady usługowe, gwarantując wysoki standard usług, a także atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu wykonywanych robót, jak i samej firmy, wystarczy odwiedzić jej stronę, gdzie można również znaleźć dane do kontaktu.

Data dodania: 05-04-2022
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://www.hydro-tech24h.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu