MENU
NIP 7861711841
Nazwa Firmy: WUG MB Sp. z o.o.
WWW: https://wugmb.com/
Adres Karola Libelta 2
Miejscowość Środa Wielkopolska
Kod pocztowy 63-000
Telefon 61 285 64 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwo WUGMB od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją różnych elementów grzewczych. Są one wykorzystywane między innymi do instalacji służących ogrzewaniu wody. Wśród propozycji znajdują się bowiem grzałki do bojlera z termostatem, które pozwalają na wygodne i jednocześnie energooszczędne ogrzewanie wody. Wykonuje się je w wersji 230V oraz 400V z miedzi oraz stali nierdzewnej. Poszczególne cechy mogą być dostosowane do oczekiwań zamawiającego, w tym takie właściwości jak obciążenie powierzchniowe, długość oraz kształt i przyłącza konektorowe. Swobodne kontrolowanie temperatury zwiększa komfort korzystania z systemu.

Energooszczędność stosowania tych grzałek jest zapewniona poprzez możliwości ich zasilania przy użyciu odnawialnych źródeł energii. Sposób podłączenia jest taki sam jak w przypadku paneli stosowanych do zasilania domowej sieci energetycznej. Poza tym te części współpracują z pompami ciepła, a także kotłami na ekogroszek. Należy pamiętać o tym, że elementy grzewcze są podatne na osadzanie się kamienia, dlatego warto zastosować zabezpieczenie w postaci anody.

Wybór grzałki ciepła należy skonsultować się z ekspertami w tej dziedzinie. Istnieje bowiem wiele czynników, jakie trzeba wziąć pod uwagę podczas dokonywania wyboru. Wśród nich jest moc grzałki, ale również charakterystyka wymiennika ciepła w tym przede wszystkim jego pojemność. Wspomniany wcześniej producent zapewnia klientom kompleksowe doradztwo, a przy tym wykonuje poszczególne części na zamówienie. Do wyboru są elementy przeznaczone do zastosowania zarówno w domu, jak i w przemyśle, w tym modele wykorzystywane w elektrowniach wiatrowych. Do produkcji niektórych z nich użyto specjalnego systemu, który zabezpiecza przed zamarzaniem wody. W związku z tym może być ona transportowana w dowolnym momencie.

Producent sięga jedynie po sprawdzone materiały do produkcji swojego wyposażenia. Są one dokładnie sprawdzane pod kątem właściwości fizycznych, aby zapewnić jak najwyższą stabilność i efektywność działania.

Data dodania: 12-05-2022
Autor: Marcelina Bąk
Źródło:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatorem

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu