MENU
NIP 7861711841
Nazwa Firmy: WUG MB Sp. z o.o.
WWW: https://wugmb.com/
Adres Karola Libelta 2
Miejscowość Środa Wielkopolska
Kod pocztowy 63-000
Telefon 61 285 64 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Decydując się na system grzewczy (CO oraz doprowadzane ciepłej wody użytkowej) zasilany energią z paneli fotowoltaicznych, warto od razu sprawdzić, jaki rodzaj grzałek jest zastosowany w grzejniku czy bojlerze. Należy się upewnić, że zamontowane modele są przeznaczone do tego rodzaju instalacji, dzięki czemu ma się gwarancję, że zarówno urządzenia, jak i cały przyłącz będą działały poprawnie przez długi czas.

Właściciel domu powinien mieć świadomość, że każdy element grzewczy wymaga przeprowadzenia okresowego serwisu. Nie poleca się czekać ze sprawdzeniem stanu technicznego grzałek do momentu, kiedy można już dostrzec pewne nieprawidłowości, takie jak zwiększony pobór energii elektrycznej z paneli czy brzydki zapach, przypominający swąd spalenizny, unoszący się w domu podczas pracy urządzeń. W takiej sytuacji konieczne jest natychmiastowe odłączenie sprzętu i jego wymiana na nowy model.

Firmą, która proponuje grzałki elektryczne rurkowe, nadające się do ogrzewania domu oraz wody, jest  Wytwórnia Urządzeń Grzejnych Mirosław Banaś. Jej kadra zaprasza klientów prywatnych do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Realizacje zamówień obejmują elementy grzewcze zarówno o standardowych wymiarach, jak i części przygotowywane przez fachowców na specjalne zamówienie. Możliwość zlecenia wykonania personalizowanego projektu grzałki to pomoc, z której mogą skorzystać osoby posiadające w swoim domu instalację grzewczą o zróżnicowanych parametrach.

Wybór sprawdzonego dostawcy to pewność, że montuje się części dobrej jakości, które posłużą przez lata. Warto jednak profilaktycznie sprawdzać ich stan, w szczególności stopień zakamienienia grzałki. Choć producent proponuje modele powleczone powłoką antykorozyjną, nie gwarantuje, że rurki nie pokryją się osadem z twardej wody. Pracownicy firmy często doradzają klientom sprawdzone sposoby na pozbycie się kamienia w taki sposób, aby nie doszło do uszkodzenia systemu grzewczego. Pamięć o okresowym czyszczeniu grzałki poprawia jej przewodnictwo cieplne.

Data dodania: 25-04-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatorem

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu