MENU
NIP 7270125287
Nazwa Firmy: Francepol Sp. z o.o.
WWW: https://francepol.com/pl
Adres Zatorze 9
Miejscowość Stary Kisielin
Kod pocztowy 66-002
Telefon 683258343

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją różnego rodzaju dóbr najczęściej korzystają z zewnętrznych usług w zakresie transportowania produktów. Daje im to pewność co do tego, że przewozem zajmą się osoby mające ku temu odpowiednie doświadczenie oraz posiadające wysokiej jakości sprzęt. Firma Francepol specjalizuje się w przewozie różnego rodzaju towarów. Wśród jej usług znajduje się transport ładunków sypkich, w tym przede wszystkim wyrobów z branży spożywczej, chemicznej oraz budowlanej. Przy jego realizacji należy pamiętać o kilku istotnych zaleceniach. Przede wszystkim tego rodzaju towar jest niezwykle wrażliwy na warunki pogodowe, co wiąże się z koniecznością zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń przed kontaktem z otoczeniem. Do transportu wykorzystywana jest specjalistyczna flota, w tym wywrotki i silosy. Te pierwsze pozwalają na samoczynny rozładunek bokiem lub tyłem, z kolei silosy stosowane są do przewozu wyrobów będących w stałym stanie skupienia.

Produktom sypkim należy się przede wszystkim ochrona przed zbrylaniem, a także rozwojem drobnoustrojów. Przewoźnik musi także zadbać o to, aby towar nie uległ rozpyleniu lub samozapłonowi. Żeby nie doszło do zabrudzenia należy na bieżąco kontrolować stan czystości pojazdów. Przy przewożeniu należy zadbać o to, aby kontener po rozładunku był dokładnie wyczyszczony. Rodzaj przewozu zależy od charakteru substancji, przy czym silosy są zazwyczaj wykorzystywane do transportu produktów żywnościowych, takich jak mąka lub pasza. Z kolei nieco cięższe ładunki, w tym piasek, żwir oraz węgiel są obsługiwane zazwyczaj za pomocą nadwozia samowyładowczego, popularnie znanego jako wywrotka.

W ofercie przewoźnika znajdują się również inne usługi spedycyjne, w tym przewóz produktów wielkogabarytowych, materiałów wymagających specjalnego traktowania, w tym materiałów łatwopalnych, a także transport drobnicowy. Firma korzysta z odpowiednio dopasowanej floty, która przechodzi regularne kontrole stanu technicznego. Firma transportowa zatrudnia kierowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu klienci mogą być pewni co do tego, że zlecenie zostanie zrealizowane w czasie. Mogą oni liczyć również na wsparcie ze strony pracowników przedsiębiorstwa w zakresie przygotowania dokumentacji i uzyskania niezbędnych pozwoleń na przewóz.

Data dodania: 17-05-2022
Autor: Przemysław Baran
Źródło:
https://francepol.com/pl/transport-ladunkow

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu