MENU
NIP
Nazwa Firmy: Centrum Szkoleniowe Wspólna
WWW: https://ce.edu.pl/
Adres Wspólna 56
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-686
Telefon 665 01 77 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Choć obecnie można wyjechać do pracy za granicę, nie znając lokalnego języka, zdecydowanie lepiej jest przyswoić go sobie choćby w podstawowym stopniu. Dlaczego? Wówczas można od razu liczyć na lepsze zajęcie i lepszą płacę, ale też czuć się bardziej komfortowo w obcym miejscu, łatwiej sobie radzić i uniknąć sytuacji, w której bariera językowa sprawia, że jest się wyalienowanym. To znacznie pomaga na obczyźnie, dlatego wiele osób wybierających się do pracy decyduje się na kurs językowy.

Jeśli chce się posiąść któryś z języków skandynawskich albo niderlandzki, można skorzystać z oferty zaprezentowanej na stronie ce.edu.pl. Jest ona skierowana do mieszkańców stolicy, ale też wszystkich innych osób zainteresowanych nauką takich języków, gdyż oferuje nie tylko zajęcia stacjonarne, ale też online. Jest to zatem rozwiązanie dla każdego - można zdecydować się na przykład na niderlandzki online i stopniowo zwiększać swoje umiejętności językowe nie ruszając się z własnego pokoju. Taka nauka oszczędza czas i środki finansowe, a jednocześnie jest bardzo efektywna, co zawdzięczać należy specjalnie opracowanym autorskim planom nauczania oraz zaangażowaniu prowadzących. Są to lektorzy i native speakerzy z dużym doświadczeniem i pasją do nauczania, dlatego każdy może mieć pewność, że szybko zauważy efekty nauki.

Ponadto stołeczna szkoła ma uprawnienia do nadawania certyfikatów językowych. Z jej oferty można zatem skorzystać nie tylko wtedy, gdy chce się uczyć języka dla własnego komfortu, ale i wówczas, gdy potrzebna jest jego potwierdzona znajomość, bo na przykład bez tego nie można dostać pracy - za granicą albo w zagranicznej firmie działającej w Polsce.

Oferta ta z pewnością zainteresuje wiele osób, jako że Holandia już od wielu lat jest jednym z najchętniej wybieranych krajów na emigrację zarobkową i na pewno szybko się to nie zmieni. Znając język, jakim się w niej mówi, można od razu dostać znacznie lepszą pracę niż ta, jaka oferowana jest osobom nieznającym języka i przez to mającym znacznie ograniczone możliwości.

Data dodania: 19-03-2022
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/niderlandzki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu