MENU
NIP 9441044913
Nazwa Firmy: Firma Handlowa Anna Bukowska
WWW: http://www.kasacja-pojazdow.pl/
Adres Przeginia Narodowa 33
Miejscowość Czernichów
Kod pocztowy 32-070
Telefon 608 871 395

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wypadek komunikacyjny to stresująca sytuacja, wymagająca określonych działań. Obowiązkiem właściciela pojazdu, który uczestniczył w kolizji, jest między innymi zadbanie o usunięcie wraku samochodu, szczególnie gdy jego obecność na jezdni lub poboczu może mieć znaczący wpływ na bezpieczeństwo innych kierowców. Jeśli auto jest sprawne (nie licząc uszkodzeń zewnętrznych karoserii), problem jest niewielki. Właściciel powinien zawieźć pojazd do najbliższego punktu napraw. Kłopoty zaczynają się, gdy nie ma możliwości odpalenia silnika lub samochód jest tak zniszczony, że nadaje się jedynie na złom.

W takiej sytuacji warto mieć pod ręką kontakt do najbliższego punktu, którego pracownicy mogą przyjechać we wskazane miejsce i zabrać wrak do zezłomowania. Usługi tego typu świadczy firma F.H. Anna Bukowska z Czernichowa. Jej kadra przyjmuje zlecenia od osób potrzebujących pomocy z transportem zdezelowanego, powypadkowego auta. Operuje na terenie całego województwa małopolskiego. Poleca się jako rzetelne, działające legalnie przedsiębiorstwo, które jest w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić wszystkie czynności związane ze złomowaniem pojazdów w Krakowie czy innym dużym mieście Małopolski. 

Warto pamiętać, że wypadek komunikacyjny może przydarzyć się nawet doświadczonemu, jeżdżącemu ostrożnie kierowcy. Numery telefonów do takich realizatorów, jak pomoc drogowa, ubezpieczyciel oraz firma złomiarska dobrze jest mieć zawsze pod ręką, aby szybko poprosić o przyjazd i pomoc w trudniej sytuacji. Przy zgłoszeniu do punktu złomu można zyskać od razu pewną ilość gotówki, która po wycenie wraku pojazdu trafia do kieszeni jego właściciela. Te pieniądze przydadzą się z pewnością na nowy samochód. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu