MENU
NIP 5422465706
Nazwa Firmy: P.S.G. Piotr Grądzki
WWW: https://logonaczapce.pl/
Adres Leszczynowa 50
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-811
Telefon 603 8181 558

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykonane z ekologicznego materiału czapki reklamowe są dostępne w ofercie firmy ze strony internetowej logonaczapce.pl. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa z województwa podlaskiego w branży pozwala klientom na zakup najlepszych produktów. Mogą one pełnić funkcję reklamową dla dowolnego przedsiębiorcy, ponieważ na gadżety można nanieść zarówno logo, jak i hasło reklamowe. Informacje dotyczące technicznych możliwości wykonania nadruków można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta. Jest ono czynne w dniach oraz godzinach podanych na portalu.

Wiele osób stawia sobie pytanie, dlaczego zakup czapek z nadrukiem jest dobrym pomysłem. Odpowiedź jest oczywista, ponieważ ich zadaniem jest ochrona głowy przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. W związku z tym zakup wyrobu jest dobrym pomysłem szczególnie dla firm działających w okresach letnich. Do tego rodzaju przedsiębiorstw zaliczają się na przykład nadmorskie smażalnie ryb oraz górskie restauracje. Wyposażenie pracowników lokalu w wysokiej jakości czapki reklamowe z nadrukiem pozwala na utrwalenie nazwy konkretnej marki wśród klientów.

Każdy z dostępnych modeli czapek jest wykonywany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń, które spełniają obowiązujące we wszystkich krajach Unii Europejskiej normy bezpieczeństwa. Naniesiony nadruk na materiałowe nakrycie głowy nie ulega wyblaknięciu w wyniku zmieniających się warunków atmosferycznych. Materiałem tworzącym bazę do produkcji jest bawełna. Jest to włókno zapewniające możliwość korzystania z produktu nawet przez kilkanaście lat. Dzięki temu tego rodzaju inwestycja cechuje się nie tylko niskimi kosztami zakupu, ale także pozwala na wieloletnie korzystanie z tej formy reklamy. Koszty dostawy rozpoczynają się już od kilkunastu złotych.

Data dodania: 10-03-2022
Autor: Zuzanna Marciniak
Źródło:
https://logonaczapce.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu