MENU
NIP
Nazwa Firmy: produktyreklamowe.com.pl
WWW: https://produktyreklamowe.com.pl/
Adres Główna 38
Miejscowość Brzezia Łąka
Kod pocztowy 55-093
Telefon 663 787 665

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wielu właścicieli firm z kraju i z zagranicy poznało już przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją reklam świetlnych w atrakcyjnej cenie. Współpracuje ono z małymi zleceniodawcami i dużymi korporacjami, oczekującymi staranności i terminowości wykonania zleceń. Zatrudnia doskonałą kadrę z głowami pełnymi pomysłów, która jest w stanie stworzyć doskonały, skuteczny projekt i wykonać reklamy dla najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zleceniodawca ma własny pomysł, graficy producenta chętnie zajmą się jego adaptacją, podpowiadając przy tym różne rozwiązania.

Przedsiębiorstwo to tworzy rozmaite rodzaje reklam, w tym kasetony reklamowe, których cena uzależniona jest od wielkości, stopnia skomplikowania oraz materiału użytego do produkcji. Są one podświetlane energooszczędnymi diodami, modułami lub żarówkami LED. Wybór zależy od efektu, jaki chce się uzyskać. W ofercie te produkty dostępne są w róznych formach. Mogą być wykonane z ramy aluminiowej z licem z plexi albo z winylowym pokryciem, jak i całe z plexiglas. Jednymi z najchętniej zamawianych są kasetony z kompozytu otrzymanego z połączenia tworzywa sztucznego z aluminium, zwanego dibondem. Zaletą tego materiału jest podatność na gięcie i wycinanie wszelkich kształtów, a także odporność na skrajne warunki atmosferyczne.

Poza kasetonami w ofercie producenta dostępne są także:

  • logotypy z liter 3D,
  • litery podświetlane,
  • litery przestrzenne,
  • menu boardy,
  • ramki slim z podświetleniem LED
  • ramki i potykacze OWZ,
  • szyldy, tablice, pylony itp.

Przedsiębiorstwo to ma do dyspozycji doskonale wyposażony park maszynowy z nowoczesnymi maszynami, dlatego jest w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzi ono indywidualnie, starając się zadowolić klienta.

Na stronie produktyreklamowe.com.pl można znaleźć fotografie przedstawiające niektóre, zrealizowane do tej pory projekty. Warto tam zajrzeć, aby przekonać się, że jest to firma, z którą warto podjąć współpracę. Wszystkie reklamy są starannie przemyślane i wykonane z niezwykłą precyzją. Producent ten może wykonać kilka sztuk reklamy, jak i duże zamówienie, np. dla danej sieci. Firma na bieżąco śledzi rynek i doskonale orientuje się nie tylko w materiałach, ale też w technologiach i zrobi wszystko, aby tworzone przez nią produkty były jak najskuteczniejsze.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu