MENU
NIP
Nazwa Firmy: PHU Paweł Kamaszewski
WWW: https://skupciezarowe.com/
Adres Ilino 15
Miejscowość Płońsk
Kod pocztowy 09-100
Telefon 607 566 977

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma, której witryna internetowa to skupciezarowe.com, zajmuje się skupem naczep samochodów ciężarowych. Jest to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem i ogromnymi możliwościami. Dzięki skorzystaniu z jej oferty właściciele takich aut mają szansę odzyskać sporą część pieniędzy za niepotrzebne już naczepy. Jest to, z całą pewnością, bardziej opłacalne niż oddanie na złom. 

Każda osoba obsługiwana jest kompleksowo i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Ceny ustalane są adekwatnie do modelu i jakości towaru. Warto zaznaczyć, iż skup przyjmuje naczepy w każdym stanie. 

Aby przekonać się o tym, jaką konkretną sumę można dostać za wybrane auto ciężarowe lub jego część, należy umówić się na wycenę. W tym wypadku w grę wchodzi kilka możliwości. Po pierwsze, można zapisać się na wstępną rozmowę telefoniczną. W jej trakcie klient omówi ze skupującym sprzęt, jaki chciałby oddać, przedstawi jego przebieg, czy też stan techniczny. Na podstawie takiej prezentacji możliwe będzie dokonanie analizy.

Na dużo większą precyzję pozwalają osobiste oględziny. Fachowiec pracujący w firmie może przyjąć klienta w swojej siedzibie lub dojechać pod wskazany adres. Ta druga opcja jest niezwykle komfortowa, szczególnie dla osób, które mieszkają daleko. Równie istotne jest to, iż przyjazd specjalisty i dokonanie wyceny w żaden sposób nie zobowiązuje sprzedającego do przystania na postawione mu warunki.

Właściciele zachęcają wszystkich do korzystania ze swoich świadczeń. Podkreślają, iż nawet z pozoru bardzo zniszczone naczepy mogą okazać się przydatne, a ich cena usatysfakcjonuje sprzedającego (powodem takiego stanu rzeczy są często sprawne podzespoły, na których zależy skupującym). 

Poniżej kilka przykładowych marek, jakie są przyjmowane przez skup:

  • Scania,
  • Volvo,
  • Mercedes,
  • DAF,
  • MAN.

Osoby zainteresowane sprzedażą niepotrzebnego sprzętu powinny wiedzieć, iż mają szansę pozbyć się nie tylko naczep, ale także całych aut ciężarowych. Na stronie internetowej firmy bardzo dokładnie opisano wszystkie oferowane świadczenia. Dzięki nim można w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się niepotrzebnych pojazdów i zarobić przy tym bardzo rozsądne pieniądze. Każdy, z całą pewnością, będzie zadowolony z takiej współpracy. 

Pod wyżej podanym adresem dostępne są także numery telefonów do osób zajmujących się obsługą klientów.

Data dodania: 12-02-2022
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
https://skupciezarowe.com/skup-naczep/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu