MENU
NIP
Nazwa Firmy: AUTOMAR
WWW: https://www.automar.net.pl/
Adres Skalna 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-113
Telefon 501 280 017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przyciemnianie światła reflektorów to coraz popularniejsza praktyka wśród kierowców. Jak przygotować się do tego procederu i wybrać odpowiednią folię do lamp? Warto znać odpowiedź na to pytanie.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że folia do oklejania lamp nie może nadmiernie ograniczać widoczności świateł. Mogłoby to wpłynąć na bezpieczeństwo kierowcy i spowodować wypadek. Właśnie dlatego kierowcy powinni kupować akcesoria przyciemniające u specjalizujących się w tym temacie sprzedawców. Przykład takiego sklepu znajduje się na stronie internetowej automar.net.pl. Dobra folia na reflektory jest:

  • termokurczliwa i łatwo dopasowuje się do zaokrągleń lamp,
  • dostępna w różnych kolorach,
  • odporna na uszkodzenia,
  • wygodna zarówno w aplikacji, jak i w demontażu.

Wśród najpopularniejszych produktów można wymienić folię do lamp czarną matową oraz modele kolorowe, na przykład w barwie żółtej, niebieskiej i czerwonej. Zazwyczaj sprzedawana jest na sztuki. Za pomocą jednego kawałka można okleić jeden reflektor. Optymalny wymiar to pięćdziesiąt na trzydzieści centymetrów. Istotna jest także grubość. W razie wątpliwości związanych z parametrami i modelem auta wystarczy skontaktować się z pracownikami sklepu.

Jak przebiega montaż folii? Rozpoczyna się od dokładnego umycia i odtłuszczenia reflektorów. Można zastosować IPA. Należy unikać mocnych alkoholi i rozpuszczalników, ponieważ mogłyby doprowadzić do uszkodzenia klosza lampy. Następnie warto sięgnąć po opalarkę i reklę, dzięki której można łatwo pozbyć się wszystkich fałdek i niedoskonałości powierzchni.

W tym samym sklepie, w którym kupuje się folię przyciemniającą, można nabyć inne akcesoria do poprawy wyglądu samochodu. Warto kupić powłoki ceramiczne i woski.

Data dodania: 10-02-2022
Autor: Matylda Kaczmarczyk
Źródło:
https://www.automar.net.pl/89-folia-do-lamp

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu