MENU
NIP
Nazwa Firmy: OkiBox
WWW: https://okibox.pl
Adres Grunwaldzka 33b
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-783
Telefon 502 551 661

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Opakowania kartonowe sprawdzają się niemalże w każdej branży, ponieważ skutecznie ochraniają umieszczane w nich produkty. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami i czynnikami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu czy promieniowanie słoneczne. To ekologiczne wyroby, które nie szkodzą środowisku i mogą mieć kontakt z żywnością. Niektóre z nich mają praktyczne klapy ułatwiające otwieranie i zamykanie oraz chroniące przed wypadnięciem zawartości. Przydają się one między innymi w trakcie przeprowadzek.

 

Można w nich przewozić książki, kosmetyki, ubrania, sprzęty elektroniczne i inne rzeczy. Niektórzy owijają je folą bąbelkową lub materiałami z filcu, co minimalizuje ryzyko powstawania zniszczeń. Kartony są na tyle duże, że z łatwością mieszczą kilka przedmiotów jednocześnie. Opakowania te reklamują przedsiębiorstwo małym kosztem, ponieważ ich powierzchnię można zadrukowywać w dowolny sposób. Takie usługi świadczy firma Okibox. To zaufany dostawca pudełek  tektury znajdujących zastosowanie w wielu branżach.

 

Na popularności zyskuje tworzenie nadruków metodą offsetową, ponieważ zapewnia ona satysfakcjonujące efekty wizualne oraz nasycone kolory. To idealna opcja w przypadku produkcji wieloseryjnej, która jest bardziej opłacalna finansowo w porównaniu do druku cyfrowego. W tym przypadku obraz jest przenoszony przy użyciu specjalnego cylindra pokrytego gumą. Specjaliści wykorzystują sprawdzone farby i lakiery doskonałej jakości, które nie płowieją na skutek promieniowania słonecznego, dzięki czemu nadruki na kartonach prezentują się bez zarzutu.

 

Są one polecane osobom oszczędnym i zainteresowanym ekologicznymi rozwiązaniami. Tektura to materiał wolny od sztucznych substancji, który może być barwiony na dowolne odcienie. Ma ona kilka warstw, dzięki czemu trudno ją przebić lub zgnieść. Pudełka kartonowe sprzedawane są na płasko, dlatego nie zajmują dużo miejsca i nie sprawiają problemów podczas przechowywania. Stanowią one podstawę firm sprzedających produkty za pośrednictwem internetu.

 

Data dodania: 31-01-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://okibox.pl/nadruk-na-kartonie/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu