MENU
NIP 5423057990
Nazwa Firmy: Top Design
WWW: https://gadzetyupominki.com/
Adres Henryka Sienkiewicza 55A
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-002
Telefon 731052530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega korzyści płynące z wykorzystywania gadżetów reklamowych. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w małych firmach, a to ze względu na niewysokie ceny oraz uniwersalność. Są rozdawane klientom, partnerom biznesowym oraz personelowi w podzięce za osiągane wyniki. Produkty tego typu promują działalność w różnych sytuacjach i mogą być użytkowane przez długi czas. Powinny być one nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Takie właśnie są parasole z nadrukiem pochodzące ze strony gadzetyupominki.com.

Założyciele witryny specjalizują się w sprzedaży dodatków o nienagannej jakości, które nie niszczą się podczas częstego użytkowania, dlatego ich zakup jest opłacalną inwestycją. Parasole znajdują zastosowanie podczas branżowych eventów i są dostępne w kilku rozmiarach. Ucieszą się z nich osoby w każdym wieku, niezależnie od płci czy wykonywanego zawodu. Przydają się one szczególnie w porze jesiennej i zimowej, ponieważ skutecznie chronią przed opadami atmosferycznymi.

Parasole reklamowe występują w wersji składanej, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca, a ich kolor można dopasowywać do barw firmy. Sprawiają, że zarówno nazwa, jak i logotyp przedsiębiorstwa zapadają w pamięci odbiorców, którzy są bardziej skłonni do skorzystania z jego usług lub nabycia produktów, jakie oferuje. Niektórzy decydują się także na modele plażowe. Odznaczają się one większymi wymiarami, a ich zadaniem jest ochrona przed promieniowaniem słonecznym.

Parasole dostępne w asortymencie pełnią funkcję ozdobną i zwracają na siebie uwagę, dlatego są bardzo skuteczne. To użyteczne dodatki, które, ze względu na wytrzymałość, są wykorzystywane przez lata. Rzadko ulegają zniszczeniom i są bardzo lekkie. Zaletą proponowanych gadżetów jest duża powierzchnia, którą można zadrukowywać zgodnie ze swoimi preferencjami. Firma proponuje też inne wyroby, takie jak płaszcze przeciwdeszczowe, lampki, metalowe piny przyczepiane do ubrań, silikonowe bransoletki czy zewnętrzne nośniki pamięci o różnej pojemności.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu