MENU
NIP
Nazwa Firmy: Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.
WWW: https://singularis.com.pl
Adres Jana III Sobieskiego 9
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59-220
Telefon 607 674 658

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Oferowane w sklepie internetowym suplementy wykazują korzystny wpływ na organizm, usprawniają jego funkcjonowanie. Można po nie sięgnąć w okresie osłabienia, pogorszonej odporności, problemów z pamięcią oraz koncentracją. Preparaty uzupełniają niedobory składników odżywczych, dodają energii, poprawiają nastrój. Nie zabraknie tu środków, które wspomagają leczenie dolegliwości trawiennych, przyspieszają oczyszczanie organizmu. 

W asortymencie Singularis dostępna jest spirulina, która bogata jest w białko oraz składniki mineralne. Jest skutecznym sposobem na usprawnienie pracy układu immunologicznego. Zmniejsza ryzyko występowania wielu schorzeń. Cieszy się dużą popularnością wśród osób na dietach, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, tłumi apetyt. Klienci mogą tu zaopatrzyć się w preparaty w kapsułkach oraz proszku. Dzięki nim można wspomóc pracę wątroby, przyśpieszyć jej regenerację, wzbogacić dietę w liczne składniki odżywcze. 

Produkt wykazuje korzystny wpływ na kondycję skóry oraz paznokci. Ta zielono-niebieska alga jest cennym suplementem diety. Obniża poziom złego cholesterolu, reguluje ciśnienie krwi. Mogą po nią sięgnąć osoby aktywne fizyczne, które potrzebują energii na intensywne treningi. Sprawdzi się również w przypadku ludzi, którzy zmagają się z problemami dotyczącymi układu krążenia. Preparaty w proszku mogą być dodawane do koktajli lub soków warzywnych. Algi są źródłem wielu witamin i minerałów. Korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu pokarmowego, regulują trawienie. W sklepie nabyć można również chlorellę, która znana jest ze swoich właściwości detoksykujących. Działa antyoksydacyjnie, skutecznie radzi sobie z wolnymi rodnikami, opóźnia proces starzenia się organizmu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu