MENU
NIP 781-12-29-415
Nazwa Firmy: Mediwa Clinic
WWW: https://problemskora.pl
Adres Ułańska 19
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-748
Telefon (+48) 510-084-711

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby, które chcą skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mogą przejrzeć ofertę dostępną na stronie internetowej problemskora.pl. W nowoczesnej klinice pracują doświadczeni specjaliści. Pomagają  oni pacjentom, których problemem są kurze łapki, zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe, popękane naczynka, blizny i przebarwienia. Dzięki sprawdzonym metodom można skutecznie pozbyć się wielu niedoskonałości, które są przyczyną kompleksów i niezadowolenia ze swojego wyglądu.  Poprawiają one kondycję skóry, działają odmładzająco i odżywczo. 

Bardzo pomocny jest zabieg laseroterapii, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Jest na szeroką skalę stosowany w dermatologii estetycznej. W klinice oferowane są także peelingi, które pozbywają się martwych komórek naskórka. Zastosowanie preparatów indywidualnie dobranych do potrzeb każdego pacjenta daje pożądane efekty, przyspiesza regenerację skóry. Z metod tych mogą skorzystać osoby, które chcą spłycić zmarszczki i blizny potrądzikowe, pozbyć się plam posłonecznych. W gabinecie zlokalizowanym w Poznaniu wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Naturalny preparat stosowany jest w terapii różnych rodzajów łysienia. Aplikuje się go bezpośrednio w skórę głowy. Substancja działa pobudzająco na komórki mieszków włosowych, zapobiega nadmiernemu wypadaniu pasm, nie powoduje reakcji alergicznych. Technika ta jest skuteczna i bezpieczna dla organizmu. Może być wykonywana u kobiet i mężczyzn. Pobudza nieaktywne cebulki, ogranicza zjawisko wypadania włosów, poprawia kondycję skóry głowy.

Specjaliści z kliniki przeprowadzają konsultację trychologiczną, aby wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a także poinformować pacjenta o jego przebiegu. Ważne jest, by zrezygnować z używania niektórych kosmetyków i leków. Wykonuje się tu także trichoskopię, która umożliwia zdiagnozowanie przyczyn łysienia. Nadmierne wypadanie włosów może występować na skutek niedoboru witamin i mikroelementów, zaburzeń hormonalnych, stresu, niewłaściwej pracy tarczycy lub niektórych chorób. Dzięki badaniu można znaleźć bezpieczne rozwiązania, które pomogą pacjentom skutecznie pozbyć się problemu. W klinice oferowane są również inne zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.  Dzięki niemu można usunąć zmarszczki i wiele niedoskonałości skórnych. 

Data dodania: 12-12-2021
Autor: Miłosz Błaszczyk
Źródło:
https://problemskora.pl/leczenie-lysienia/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu