MENU
NIP
Nazwa Firmy: Academy of New York Sp. z o.o.
WWW: https://academyofnewyork.com
Adres Złota 59
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-120
Telefon +48 22 222 15 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Współcześnie metod na rozwój i pozyskiwanie nowej wiedzy jest całe mnóstwo. Do najpopularniejszych zalicza się udział w kursach stacjonarnych, organizowanych między innymi przez szkoły językowe. Zajęcia tego typu mają miejsce w siedzibie firmy i odbywają się zazwyczaj w niewielkich grupach. Wymagają więc dojeżdżania do placówki, co nie zawsze jest wygodne, a ponadto zabiera czas. Jest to jeden z powodów, dla których wiele szkół językowych poszerza ofertę o zajęcia online. Przyjmują one formę e-learningu i są kierowane do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu aktualnej wiedzy.

Nauka online zyskuje na popularności wśród osób w różnym wieku. W takiej sytuacji wystarczy jedynie dostęp do komputera podłączonego do sieci, by móc uczyć się z dowolnego zakątka świata. Kursy przeprowadzane przez internet to pełnowartościowe zajęcia, których zakres programu jest identyczny,  jak ma to miejsce w przypadku kursów stacjonarnych. Na uczestników czekają przygotowane wcześniej materiały, które opracowali doświadczeni lektorzy. Wyjaśniają oni ewentualne wątpliwości i zapewniają wsparcie na każdym etapie współpracy.

Profesjonalne kursy językowe koncentrują się na różnych zagadnieniach. Szkoły kładą nacisk na reguły gramatyczne, rozumienie ze słuchu, potoczne słownictwo i nie tylko, dzięki czemu uczestnicy zyskują większą pewność siebie podczas zagranicznych podróży lub kontaktowania się z obcokrajowcami w celach biznesowych. Szkołą proponującą pełnowartościowe zajęcia jest Academy of New York. Zrzesza ona kompetentnych i komunikatywnych lektorów pochodzących z USA.

Proponuje ona zarówno zajęcia stacjonarne, jak i angielski online, którym interesują się osoby zapracowane, mające małe dzieci, niezmotoryzowane lub niepełnosprawne. Jego zaletą jest o wiele niższa cena w porównaniu do kursów odbywających się w siedzibie firmy, dlatego jest polecany klientom oszczędnym. E-learning stwarza zupełnie nowe możliwości, zapewnia elastyczny harmonogram i znajduje zastosowanie wśród kursantów, którzy często podróżują.

Data dodania: 20-12-2021
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
https://academyofnewyork.com/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu