MENU
NIP
Nazwa Firmy: Neo Reklamy
WWW: http://www.neoreklamy.pl/
Adres Przemysłowa 44
Miejscowość Wola Rębkowska
Kod pocztowy 08-410
Telefon 505 788 464

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Reklama na karoserii lub plandece okrywającej tylną klapę pojazdu to obecnie coraz częściej spotykana forma promocji, z powodzeniem stosowana zarówno przez duże firmy, jak i mikro przedsiębiorców. Jest tania, a dodatkowo, jeśli wykonuje ją specjalista, może być wartościową inwestycją na wiele lat. Naklejane litery, logo czy inne znaki graficzne, kiedy przestają być potrzebne (na przykład przy wymianie floty w leasingu lub sprzedaży samochodu) można bez problemu usunąć, nie niszcząc lakieru ani karoserii, tym samym nie tracąc na wartości samego pojazdu.

Reklamę na aucie bardzo łatwo jest spersonalizować. Wystarczy opracować samodzielnie projekt, który przedstawia daną firmę w jak najlepszym świetle, a jednocześnie jest prosty, łatwy do zapamiętania i dostrzeżenia wśród innych form promocji towarów oraz usług. To sporo zaleceń, ale jeśli właściciel przedsiębiorstwa dobrze zna atuty swojej działalności i umie je odpowiednio zwizualizować, bądź też zatrudnia podwładnych, którzy mają takie zdolności, to przygotowanie wartościowego wzoru reklamy nie powinno być trudne. 

Dla osób, które nie mogą się pochwalić zmysłem plastycznym w zakresie samodzielnego wykonania takiej formy promocji, pomoc proponuje agencja reklamy, przedstawiając swoją ofertę na stronie internetowej neoreklamy.pl. Jej pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie podejmą się wykonania zarówno samego projektu, jak i zadbają o oklejenie samochodów dla klientów z Warszawy i okolic. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczeń i zadowolenie przedsiębiorcy, kadra agencji wykorzystuje nowoczesne techniki nakładania naklejek na wybraną powierzchnię w taki sposób, by były one właściwie zabezpieczone przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz przed szkodliwą działalnością człowieka.

Oklejanie reklamowe to patent, który jest naprawdę uniwersalny i można zastosować go na każdym rodzaju pojazdu. Sprawdzi się nawet na dostawczych pojazdach wielkogabarytowych lub usługowych (dźwigach, podnośnikach, spychaczach).

Data dodania: 16-12-2021
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
http://www.neoreklamy.pl/oklejanie-samochodow

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu