MENU
NIP
Nazwa Firmy: Skypack Maszyny Pakujące
WWW: https://skypack.pl/
Adres Olszewskiego 36
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25--41
Telefon 41 230 68 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W obecnych czasach część przedsiębiorców decyduje się na zakup firmowych maszyn pakujących będących elementami wyposażenia prowadzonego zakładu przemysłowego. Inni natomiast chętnie korzystają z zewnętrznych usług polegających m.in. na szybkim i tanim pakowaniu produkowanej żywności, kosmetyków, elementów elektronicznych czy innych wyrobów wymagających odpowiedniego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.

Profesjonalne pakowanie flow pack 

Kielecka firma SKYPACK proponuje zarówno nowoczesne maszyny przemysłowe wraz z dodatkowymi akcesoriami na sprzedaż, jak również kompleksowe usługi pakowania różnego rodzaju produktów. Firmowe flow packi poradzą sobie praktycznie z każdym wyrobem w postaci m.in.:

  • artykułów żywnościowych,
  • leków,
  • elektroniki,
  • produktów przemysłowych (w tym również elementów metalowych).

Maszyny są obsługiwane przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych operatorów, którzy zapewnią optymalny poziom pracy spełniając oczekiwania klientów. Warunki współpracy są zawsze ustalane indywidualnie - wystarczy skontaktować się z firmowym doradcą, który omówi szczegóły wybranej usługi.

W ofercie kieleckiej firmy dostępne są także inne usługi, m.in.:

  • pakowanie materiałów płynnych (ketchupu, oleju, emulsji, leków),
  • pakowanie materiałów sypkich (kawy, cukru),
  • pakowanie produktów spożywczych,
  • pakowanie próżniowe (wędlin, mięs, owoców oraz warzyw, słodyczy).

Na firmowej stronie można znaleźć dodatkowe informacje na temat każdej proponowanej usługi oraz wybranych urządzeń (wraz z dokładną specyfikacją), które można nabyć także poprzez dobór dogodnej oferty leasingowej. Doradcy podchodzą do każdego klienta indywidualnie i proponują optymalne warunki współpracy (krótko- lub długoterminowej).
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu