MENU
NIP 1230957825
Nazwa Firmy: CzymDoŚlubu.pl
WWW: https://www.czymdoslubu.pl/
Adres Pelikanów 6A
Miejscowość Piaseczno
Kod pocztowy 05-500
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Stylowy samochód dowożący parę młodą pod kościół bądź urząd to idealne dopełnienie tego najbardziej wyjątkowego dnia w życiu, kiedy wszystko powinno być niezwykłe. Jak zaskoczyć swoich bliskich unikatowym modelem środka transportu? Oryginalne auto do  ślubu w Toruniu można znaleźć na stronie Czymdoslubu.pl.

 

Portal gromadzi w swojej bazie ogromną ilość ofert, które są bardzo zróżnicowane. W zależności od potrzeb danej pary, istnieje możliwość wypożyczenia samochodu w stylu klasycznym, retro, jak np. bajkowe wręcz dorożki oraz karety ślubne, do złudzenia przypominające te ze świata Disneya,  czy niespotykane na co dzień repliki zabytkowych samochodów. Na długiej liście propozycji znajdują się także: zachwycająca elegancją i szykiem limuzyna Hummer (idealnie sprawdza się też podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich), jak również niezwykle rzadko spotykane dwuosobowe auta marki Cadillac. Dodatkową atrakcją jest możliwość wynajęcia samochodu wraz z kierowcą, co zostało wliczone w cenę całości – podobnie jak podstawowe dekoracje w postaci np. okolicznościowych naklejek na tablice rejestracyjne. Więcej będą już kosztować ozdoby pomyślane według indywidualnych upodobań klientów.

 

Oferty skierowane są nie tylko do mieszkańców Torunia, ale także do osób z pobliskich, mniejszych miejscowości. Dopłaty są zależne od usługodawców, jak również odległości od Włocławka. W przypadku większej grupy gości weselnych istnieje możliwość wynajęcia autokaru czy busa. Aby przejrzeć dostępne możliwości w serwisie Czymdoslubu.pl, należy wybrać z rozwijanej listy województwo kujawsko-pomorskie oraz wpisać nazwę miejscowości w rubryczce na dole. Kwoty, jakie trzeba zapłacić za poszczególne auto, podano po prawej stronie. Wytłuszczono je białą czcionką, dzięki czemu są wyraźne i nie ma tu mowy o żadnych wątpliwościach.

 

Wyjątkowość aut prezentowanych w serwisie zapewni młodym parom niezapomniane przeżycia podczas wspólnej podróży w komforcie i dobrym, oryginalnym stylu, a gościom – przyjemne wrażenia estetyczne, które na długo zapiszą się w ich pamięci.

Data dodania: 04-01-2019
Autor: Miłosz Błaszczyk
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu