MENU
NIP 7391238613
Nazwa Firmy: ACLARI DIAMONDS
WWW: https://aclari.pl
Adres Adama Mickiewicza 9
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-550
Telefon 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Internetowy sklep Aclari zajmuje się sprzedażą biżuterii na różne okazje, która jest nabywana między innymi przez osoby przygotowujące się do ślubu. Przyszła para młoda ma w czym wybierać, ponieważ czekają na nią obrączki na zamówienie w kilku wariantach kolorystycznych i wielkościach. Zaprojektowano je z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu prezentują się zachwycająco. Stanowią one symbol miłości oraz wierności, dlatego ich wybór warto dokładnie przemyśleć. Obrączki powinny być dopasowane do gustu nabywców. Na inny model zdecydują się miłośnicy oryginalnych dodatków, a jeszcze na inny osoby preferujące ponadczasową klasykę.

Zalicza się do niej obrączki w kolorze żółtego złota, które dziś coraz chętniej jest zastępowane złotem białym, nieco rzadziej różowym. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na inne warianty, przykładowo tworzone z platyny lub srebra. Sklep ten proponuje najmodniejszą biżuterię w różnych przedziałach cenowych i gwarantuje zadowolenie z każdego zakupu. Na życzenie klientów tworzy grawerowane napisy na powierzchni pierścionków zaręczynowych lub obrączek, dzięki czemu zyskują one jedynego w swoim rodzaju charakteru.

W przypadku grawerowania panuje duża dowolność. Najważniejszą kwestią jest to, by wybrany napis był odpowiednio krótki. Nie bez znaczenia jest również czcionka, która powinna być czytelna. Firma dysponuje sprawdzonym sprzętem, dzięki któremu nanoszone treści wyglądają estetycznie. Najczęściej klienci decydują się na imię ukochanej osoby, dzień jej poznania, datę zaślubin czy ważny dla partnerów symbol. Na wykonanie tego typu usługi nie trzeba długo czekać i jest ona wliczana w cenę biżuterii. Szacuje się, że czas oczekiwania wynosi maksymalnie dwa tygodnie.

Zainteresowani napisami powinni poinformować o tym podczas składania zamówienia. W przeszłości nanoszono je ręcznie, jednak dzisiaj pracownicy wykorzystują lasery o precyzyjnym działaniu. Najczęściej maksymalna liczba znaków nie przekracza trzydziestu wraz ze spacjami. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, którzy chętnie je rozwieją. Firma sprzedaje także inne ozdoby pasujące podczas formalnych i nieformalnych okazji. Składają się na nie charmsy, czyli niewielkie zawieszki przyczepiane do bransoletek oraz kolczyki. Są one wysyłane w eleganckich pudełeczkach.

Data dodania: 20-10-2021
Autor: Zuzanna Marciniak
Źródło:
https://aclari.pl/obraczki-slubne-z-grawerem

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu