MENU
NIP 7773083500
Nazwa Firmy: kmcosmetics.pl
WWW: https://kmcosmetics.pl/
Adres Przemysłowa 9
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Telefon 660 12 02 02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Azjatyckie kobiety to prawdziwe specjalistki w zakresie dbania o skórę twarzy. Wystarczy na nie spojrzeć, by się o tym przekonać. Japonki czy Koreanki zachwycają nieskazitelną cerą, na której nie ma nie tylko zmarszczek, ale też przebarwień ani innych niedoskonałości. Młody wygląd zachowują zaś do bardzo późnych lat - w mediach nieraz pojawiają się zdjęcia dojrzałych kobiet, które wyglądają jak nastolatki. Wynika to nie tylko z dobrych genów, ale też, a raczej przede wszystkim, dobrej pielęgnacji. Jest ona kluczowa w przypadku wszystkich stosowanych produktów, nawet do makijażu, przy czym ten nigdy nie jest zbyt ciężki. Azjatki chętnie stosują tzw. krem BB. Warto do nich dołączyć, wybierając taki preparat w sklepie KM Cosmetics. Będzie to istotna zmiana w codziennym makijażu i wyglądzie.

Naturalność jest w cenie

Preparaty te to kremy koloryzujące, które doskonale łączą w sobie właściwości lekkiego podkładu z dobrym kremem pielęgnującym skórę. Poza tym zapewniają lekkie krycie. Służą do wyrównania kolorytu skóry, dzięki czemu prezentuje się nieskazitelnie, a jednocześnie nie dają efektu maski. To wielka zaleta. Polki mają tendencje do nakładania grubej warstwy makijażu, chcąc zatuszować niedoskonałości cery, ale odnoszą efekt odwrotny do zamierzonego. Taki makijaż wygląda nienaturalnie i odbiera klasę, a przy tym gruba warstwa podkładu przyczynia się do jeszcze większych problemów z cerą. Warto więc postawić na lekkie kremy BB i cieszyć się pięknie wyglądającą, naturalną i zdrowszą cerą.

Ważna ochrona przeciwsłoneczna

Kolejnym istotnym powodem, dla którego warto sięgnąć po te preparaty, jest fakt, że zawierają one wysokie filtry przeciwsłoneczne, w przeciwieństwie do zwykłych kremów do twarzy. Można więc zapewnić sobie piękny wygląd i jednocześnie chronić skórę przed zgubnym wpływem słońca - powstawaniem przebarwień i fotostarzeniem. Oto azjatycki sposób na porcelanową cerę, zarówno doraźnie, jak i w dłuższej perspektywie czasu. Jest on w zasięgu rąk każdej kobiety, wystarczy złożyć zamówienie.

Data dodania: 05-10-2021
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://kmcosmetics.pl/pl/makijaz/51/kremy-bb-i-cc

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu