MENU
NIP 542-27-14-090
Nazwa Firmy: Aura s.c
WWW: https://aurakosmetyki.pl/
Adres Wołodyjowskiego 4
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-287
Telefon +48 697 078 051

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Doświadczona, ciesząca się wielką popularnością hurtownia kosmetyczna obejmująca swym zasięgiem, dzięki sprzedaży internetowej, całą Polskę, bardzo dba o swoją renomę. Z tego powodu przede wszystkim starannie selekcjonuje produkty, jakie trafiają do jej oferty. Klienci mogą dzięki temu mieć pewność, że wybierają to, co najlepsze. W dodatku firma Aura, pragnąc w pełni zadowolić swych klientów, w odpowiedzi na ich oczekiwania idzie z duchem czasu, dopasowując swoją ofertę do obowiązujących trendów.

Najważniejszym z nich z pewnością już od dłuższego czasu jest wybieranie kosmetyków przyjaznych środowisku i dzięki temu też łagodnych dla organizmu - bez rezygnowania z imponującej skuteczności, a wręcz przeciwnie - zdaniem wielu osób to właśnie naturalne produkty działają najlepiej. Na pewno warto przekonać się o tym samodzielnie - firma daje ku temu wiele możliwości, gdyż naturalne produkty, uznanych marek, stanowią istotną część jej asortymentu. Są to między innymi cieszące się wielką popularnością produkty marki OrganicSeries, które:

  • są ekologiczne, przyjazne środowisku, gdyż nie zawierają chemii, a w dodatku rośliny, z jakich są wytwarzane, pochodzą z również ekologicznych, zrównoważonych upraw,
  • są w pełni wegańskie - nie tylko nie są testowane na zwierzętach, ale też nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego,
  • pakowane są w ekologiczne opakowania, ulegające biorozkładowi lub nadające się do recyklingu.

Ponadto, wykonane wyłącznie na bazie roślin, w dodatku uprawianych bez zastosowania na przykład chemicznych oprysków, są bardzo łagodne, niezależnie od swej skuteczności. Mogą być zatem bez obaw stosowane nawet na skórze osób szczególnie podatnych na podrażnienia czy reakcje alergiczne.

Włączenie takich produktów do swej oferty można polecić każdej firmie działającej w branży beauty, gdyż będzie to istotne dla napływu klientów oraz dla wizerunku marki. Obecnie coraz więcej osób interesuje się ekologią i przechodzi na weganizm (nie tylko jeśli chodzi o dietę), trzeba więc wyjść im naprzeciw.

Data dodania: 18-09-2021
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
https://aurakosmetyki.pl/29_organicseries

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu