MENU
NIP 7392943207
Nazwa Firmy: S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
WWW: https://sgb.com.pl/
Adres Janowicza 30C
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-693
Telefon +48 89 533 82 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Reklama zewnętrzna jest zaliczana do najchętniej wybieranych działań marketingowych i spotyka się ją w przestrzeniach publicznych, przykładowo obok przystanków komunikacji miejskiej czy ruchliwych ulic. Innymi słowy składają się na nią różnego rodzaju zabiegi mające miejsce poza domem odbiorców. Niektórzy przedsiębiorcy stawiają na ulotki, jednak te bardzo często są mało atrakcyjne wizualnie, przez co nie zachęcają do zapoznania się z treścią i bywają wyrzucane. Ponadto odznaczają się niewielkimi wymiarami, dlatego nie są widoczne z odległości kilku metrów.

Atutem reklam outdoorowych jest fakt, że nie wzbudzają one irytacji, czego nie można powiedzieć o komunikatach radiowych czy telewizyjnych. Tego typu przekazy zachęcają do skorzystania z usług danej firmy lub zakupu produktów, jakie oferuje. To idealne rozwiązanie w przypadku głównych dróg oraz przestrzeni, w których każdego dnia przebywają duże skupiska ludzi. Specjalistami od takich reklam są założyciele firmy SGB proponujący plakaty reklamowe w Olsztynie, które zwracają na siebie uwagę i są dostępne w konkurencyjnych cenach.

To uniwersalne nośniki, które, poza informowaniem o promocjach, zapowiadają wydarzenia, takie jak koncerty, dni otwarte odbywające się w szkołach, festiwale, imprezy sportowe czy zebrania. Rozwieszone w przemyślanych lokalizacjach nikogo nie pozostawią obojętnym, a o to właśnie w skutecznej reklamie chodzi. Wydrukiem plakatów interesują się przedsiębiorcy reprezentujący różne branże, administracje osiedlowe, organizatorzy eventów i przedstawiciele placówek oświatowych.

Plakaty to nieco tańsza alternatywa dla banerów, która przynosi wiele dobrego. Zapewnia jasny przekaz i prostą formę, a to ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Warto umieszczać na nich krótkie hasła reklamowe i nieskomplikowane komunikaty, które łatwo zapamiętać. Firma proponuje nośniki w kilku rozmiarach tworzone na papierze o właściwej gramaturze. Wykorzystuje także najwyższej jakości barwniki, dzięki czemu kolory znajdujące się na plakatach nie blakną nawet wtedy, gdy mają bezpośredni kontakt z silnym słońcem.

Data dodania: 25-08-2021
Autor: Zofia Marciniak
Źródło:
https://sgb.com.pl/poligrafia

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu