MENU
NIP 9251836858
Nazwa Firmy: SEATBELTS
WWW: https://seatbelts.pl/
Adres Siedlnica 30
Miejscowość Wschowa
Kod pocztowy 67-400
Telefon 783567025

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Samochód to dla wielu użytkowników miejsce, gdzie spędzają każdego dnia dużo czasu. Warto zadbać, by codzienna droga do pracy, szkoły, na zakupy czy w celach rozrywkowych przebiegała w komfortowych warunkach. Wbrew pozorom wprowadzenie pewnych zmian mających wpływ na estetykę wnętrza pojazdu nie zawsze musi być kosztowne. Wystarczy poszukać (wiele inspiracji można znaleźć w internecie lub też zapytać zaprzyjaźnionego mechanika), a z pewnością znajdą się sposoby, aby poprawić niektóre elementy w samochodzie, nie wydając jednocześnie dużych kwot. 

Jedną z dostępnych obecnie opcji jest regeneracja pasów bezpieczeństwa i zastąpienie szarych lub czarnych taśm podczas takiej usługi pasmami wybarwionymi na wybrany przez klienta kolor. Realizatorem, który chętnie podejmie się takiego świadczenia, jest firma ogłaszająca się na stronie internetowej seatbelts.pl. Podany link zawiera próbki barw, z których może wybierać klient. Znajdzie on w przygotowanej ofercie pasy utrzymane w kolorze gustownego i delikatnego beżu lub też taśmy o mocnych, doskonale widocznych nawet z daleka odcieniach.

Pracownicy wspomnianego dostawcy oprócz sprzedaży samych pasów mogą zaproponować także ich przeszycie i montaż w wybranym modelu samochodu. Dzięki temu cała usługa jest przeprowadzona w rzetelny i kompleksowy sposób, a nabywca nie musi samodzielnie szukać wykonawcy, który podejmie się dalszych czynności przy dopasowaniu taśm tam, gdzie powinny się znajdować. 

Do skorzystania z powyższej oferty zachęca się w szczególności kierowców, którzy dostrzegli, że pasy bezpieczeństwa w ich samochodzie uległy przez okres ich użytkowania rozmaitym przetarciom i nie stanowią już odpowiedniej ochrony podczas jazdy. Ich wymiana jest wtedy niezbędna z uwagi na dbałość o bezpieczeństwo kierującego i jego pasażerów. Taka usługa dedykowana jest także osobom, które, będąc w trasie, uczestniczyły w wypadku lub zwykłej stłuczce, a jedną z konsekwencji takiego zdarzenia było zerwanie się lub poluzowanie taśm przytrzymujących ciało podczas podróży. 

Data dodania: 17-08-2021
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
https://seatbelts.pl/pl/i/O-firmie/8

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu