MENU
NIP 8822113556
Nazwa Firmy: Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.
WWW: https://www.zameh.pl/
Adres Kłodzka 10
Miejscowość Łagiewniki
Kod pocztowy 58-210
Telefon 74 89 39 372

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W podwrocławskich Łagiewnikach swoją działalność prowadzi rodzinne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad stu fachowców. Wśród swojej załogi ma specjalistów od obróbki mechanicznej, spawaczy i wielu innych specjalistów. Realizuje zlecenia na usługi CNC składane przez rozmaite firmy z wielu branż. Istnieje na rynku od dziesiątków lat, spełniając oczekiwania klientów i starając się ich w pełni zadowolić. Prowadzi też fachowe doradztwo i potrafi podpowiedzieć wiele korzystnych rozwiązań. Jej kadra to także inżynierowie czuwający nad procesami produkcji.

Jest to prężnie rozwijająca się, nowoczesna firma, której pracownicy przechodzą rozmaite szkolenia, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów. Przyjmuje zlecenia od przedsiębiorstw z całego kraju i do nich kieruje swoją ofertę, chociaż stosunkowo często wykonuje też zamówienia dla klientów zagranicznych. Ma wielu stałych kontrahentów ceniących sobie wysoką jakość usług, elastyczność w realizacji zleceń, precyzję wykonania zamawianych elementów, a także terminowość dostaw.

Na stronie zameh.pl dostępne są szczegółowe informacje dotyczące całej oferty tego przedsiębiorstwa. Stosunkowo często małe, duże i średnie firmy zamawiają elementy do maszyn i urządzeń wymagające obróbki skrawaniem nie tylko metali, ale też tworzyw. Procesy te wymagają dokładności i fachowości, jednak dzięki maszynom sterowanym numerycznie zamówienia można realizować wyjątkowo szybko. Firma podejmuje się wykonania pojedynczych elementów, a także produkcji seryjnej bez względu na stopień skomplikowania czy nietypowość kształtu.

Zastosowanie maszyn sterowanych komputerowo sprawia, że klienci cenią sobie między innymi:

  • idealną powtarzalność obrabianych elementów,
  • uniknięcie błędów spowodowanych na przykład przewymiarowaniem,
  • wysoką jakość krawędzi niewymagających wykańczania,
  • ogromne oszczędności materiału.

Każde zlecenie poddawane jest surowej kontroli jakościowej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych maszyn udaje się nie tylko znacznie skrócić czas realizacji zlecenia, ale także obniżyć jego koszty.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu