MENU
NIP 527-14-56-878
Nazwa Firmy: bioArcus Sp. z o.o
WWW: https://bioarcus.pl
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Telefon 22 654 05 75

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Węgiel aktywny jest pierwiastkiem usuwającym pestycydy, benzeny, herbicydy, związki organiczne, rozpuszczalniki oraz inne substancje, dlatego znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Odpowiedniej grubości bloki węglowe zatrzymują również zanieczyszczenia mechaniczne, na które składają się osady, rdza, piasek oraz pyłki. Ostateczny poziom wydajności tego pierwiastka uzależniony jest przede wszystkim od odczynu oraz temperatury wody, w jakiej się znajduje. Służy on także do oczyszczania powietrza pełnego smogu.

Filtracja z wykorzystaniem węgla aktywnego jest rekomendowana ze względu na skuteczność tej metody oraz niewielkie koszty. To znany nie od dziś absorber sprawdzający się w różnych dziedzinach, takich jak motoryzacja czy medycyna. Szeroki wybór tego typu produktów udostępniono na internetowej witrynie bioarcus.pl. Jest to adres zaufanego przedsiębiorstwa sprzedającego artykuły zamawiane przez osoby prywatne i właścicieli firm. Znajdują one zastosowanie w gospodarstwach domowych oraz wśród właścicieli domków letniskowych.

Zadaniem filtrów węglowych jest pozbywanie się lotnych związków organicznych, których częste i długotrwałe wdychanie prowadziłoby do powstawania problemów zdrowotnych. Niekiedy są to substancje silnie drażniące, toksyczne, a nawet rakotwórcze. Pojawiają się na skutek niewłaściwego składowania odpadów, nieszczelnej kanalizacji czy w trakcie procesów spalania. Filtry znajdują zastosowanie w przypadku odorów, co chroni przed występowaniem nieprzyjemnych zapachów. Zazwyczaj są one efektem naturalnych procesów rozkładu i są spotykane w branży przemysłowej oraz wśród hodowców zwierząt.

Oferowany aktywny filtr węglowy sprawdza się w przypadku zanieczyszczeń różnych typów, dlatego jest uznawany za uniwersalny. Został on umieszczony w szczennej obudowie i cechuje się delikatnie porowatą powierzchnią. Bez trudu pozbywa się związków organicznych i nieorganicznych z powietrza oraz wody. Filtry te zapewniają wysoką skuteczność działania i mogą być wykorzystywane przez długi czas. Zużyte wkłady takich urządzeń należy zutylizować.

Data dodania: 06-08-2021
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
https://bioarcus.pl/filtry-weglowe-i-chemiczne/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu