MENU
NIP 6321999022
Nazwa Firmy: P.A. Detailing Wojciech Budak
WWW: https://www.projectautodetailing.pl/
Adres Władysława Broniewskiego 7
Miejscowość Jaworzno
Kod pocztowy 43-600
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Samochód, pokonując codzienną trasę do pracy, szkoły lub po zakupy, jest narażony na oddziaływanie wielu czynników, które w negatywny sposób mogą wpływać na stan i kondycję lakieru. Zmieniają się one najczęściej w zależności od pory roku. W zimie jest to wilgoć, błoto pośniegowe z kawałkami żwiru, piasku oraz soli, którymi posypuje się ulice. Dużym zagrożeniem są również uszkodzenia mechaniczne, wywołane przez lód. W miesiącach nieco cieplejszych, szczególnie latem, na kondycję karoserii wpływa wysoka temperatura, zanieczyszczenia drogowe, w tym także roztopione fragmenty asfaltu, które głęboko wnikają w lakier i są bardzo trudne do samodzielnego usunięcia. 

Estetyczny wygląd samochodu to także wizytówka właściciela. Wymaga zatem okresowej usługi czyszczenia poszczególnych części, ze szczególnym uwzględnieniem karoserii, która jest widoczna na pierwszy rzut oka. Osobom, których interesuje kompleksowa korekta lakieru w Katowicach, wykonana przez kompetentnego realizatora, poleca się ofertę dostępną na stronie internetowej projectautodetailing.pl. 

Choć koszt tego rodzaju świadczenia może być różny (wpływa na niego chociażby wielkość powierzchni wymagającej czyszczenia, stan początkowy lakieru oraz stopień zabrudzenia), warto zabezpieczyć odpowiednią kwotę z domowego budżetu i skorzystać z proponowanej usługi. Dla zachowania pięknego wyglądu pojazdu wykonawca poleca jej przeprowadzanie przynajmniej raz w roku, po zimie. 

Należy pamiętać, że zlecając cyklicznie korektę lakieru przez specjalistę, można zapomnieć o nieestetycznych plamkach na karoserii czy też drobnych ubytkach koloru, powstałych w trakcie nieostrożnego parkowania lub przypadkowego otarcia. Odpowiednio zabezpieczony lakier jest bardziej odporny na ponowne wnikanie w jego strukturę zabrudzeń, poza tym sprawia, że auto wspaniale się prezentuje. Wpływ na estetykę pojazdu jest istotną kwestią, gdy jego właściciel chce go sprzedać i poszukuje potencjalnego kupca. Dobry stan karoserii to także powód, by podnieść cenę sprzedaży, argumentując ją zadbanym wyglądem lakieru. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu