MENU
NIP
Nazwa Firmy: Auto Serwis Kwiatowa
WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/
Adres Kwiatowa 83
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Telefon 693 661 223

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Usługi wulkanizacyjne oferowane są przez niemal każdy auto serwis. To dlatego, że wymiana opon z letnich na zimowe lub odwrotnie, jest podstawową sprawą, która ma zapewnić kierowcom bezpieczeństwo na drodze. Opony letnie wykonane są z innej mieszanki gumowej niż opony zimowe, dlatego inaczej zachowują się na drodze. Są dostosowane do konkretnych warunków atmosferycznych, a więc można ich używać tylko wówczas, gdy temperatura na zewnątrz jest wyższa niż 7 st. C.

W takich warunkach bowiem opony letnie posiadają optymalną przyczepność do podłoża, pozwalają na bezpieczne hamowanie oraz przyspieszanie. Gdy tylko temperatura spadnie poniżej tej wyznaczonej przez producenta, opony nie będą już gwarantowały oczekiwanego bezpieczeństwa, co może przysporzyć nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Dlatego właśnie wymiana opon w Toruniu, gdy tylko zbliża się zima, jest konieczna. Auto Serwis Kwiatowa oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie – doświadczeni mechanicy gwarantują szybką i skuteczną wymianę. O profesjonalizmie usług świadczy liczba stałych klientów, którzy co roku wracają do tego warsztatu, aby ponownie skorzystać z koniecznych usług wulkanizacyjnych.

Nie ma znaczenia to, czy pojazd posiada felgi stalowe czy aluminiowe – dzięki nowoczesnemu sprzętowi, możliwa jest szybka wymiana ogumienia w obu przypadkach, bez zarysowania czy uszkodzenia felg. Decydując się na profesjonalną wymianę opon, od razu otrzymujemy możliwość skorzystania z usługi ustawienia zbieżności oraz z komputerowego wyważania kół, co jest niezwykle ważne, jeśli zależy nam na późniejszym komforcie podczas jazdy. Jeśli zdecydujemy się na fachową wymianę opon w Toruniu, możemy zapomnieć o drganiu kierownicy, nieprzyjemnych wibracjach, złej przyczepności do podłoża – to wszystko nie ma miejsca, jeśli nowe opony zostaną odpowiednio zamontowane oraz wyważone.

W dodatku dopiero po przejechaniu 10 tysięcy kilometrów konieczne będzie kolejne wyważenie. Pamiętajmy o tym, aby zawsze dobierać opony odpowiednio do pory roku.

Data dodania: 16-11-2018
Autor: Michał Zając
Źródło:
http://mechanikakwiatowa.pl/wulkanizacja.html

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu