MENU
NIP 9522025943
Nazwa Firmy: PICK A VOICE
WWW: https://pickavoice.com
Adres Al. Niepodległości 161
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-555
Telefon 509 993 164

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby szukające profesjonalnych lektorów do wykonania nagrania głosowego lub wideo powinny udać się na stronę internetową pickavoice.com. Pod tym adresem został opisany bank głosów, z którego usług można skorzystać w szybki i łatwy sposób. Na stronie dostępne są jedynie wyselekcjonowane głosy, które są charakterystyczne, a tym samym przyczyniają się do tego, że dane nagrania zapadnie w pamięć odbiorców.

Jednocześnie firma gwarantuje bardzo szybkie wykonanie zlecenia. Nagranie lektorskie może zostać ukończone już w 24 godziny. Tekst wysłany przez klienta jest opracowywany przez samo studio, w celu udoskonalenia go pod kątem właściwej interpretacji i wymowy. Studio współpracuje z lektorami mówiącymi po polsku, angielsku, francusku oraz w innych językach. Są to rodowici użytkownicy danych języków. Firma oferuje również dokładne sprawdzenie tego, czy w danym nagraniu nie ma jakichkolwiek błędów. Klienci mogą skorzystać z takich usług jak czyszczenie i mastering nagrania, a także wycięcie wszelkich niechcianych odgłosów, w tym mlasków i oddechów. Nagranie jest również dzielone na mniejsze pliki. Po skończonej pracy zostaje wysłane drogą mailową. Firma zajmuje się również wykonywaniem usług związanych z zapewnieniem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej w filmach, a także wykonywaniem audiobooków. Cieszy się ona wieloma pozytywnymi opiniami ze strony dotychczasowych klientów. Już teraz można zapoznać się z nimi na wskazanej wcześniej stronie. Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i innych podmiotów gospodarczych.

Dla ułatwienia wyszukiwania na stronie została udostępniona specjalna wyszukiwarka, która umożliwia wybór języka, a także płci lektora. Pozwala to klientowi szybko znaleźć głos dostosowany do swoich oczekiwań. Wycena jest przygotowana już w 15 minut, dzięki czemu klient jest od samego początku świadomy kosztów do wykonania zlecenia. Żeby już teraz skontaktować się z profesjonalnymi lektorami, wystarczy udać się pod wskazany wcześniej adres.

Data dodania: 05-06-2021
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
https://pickavoice.com/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu